Warzone Mobile Sistem Gereksinimleri Güncellendi!

Anasayfa » Haberler » Warzone Mobile Sistem Gereksinimleri Güncellendi!
 Duyurular

Warzone Mobile Android ve Iphone Sistem Gereksinimleri Güncellendi!

Twitter’da İspanyol bir kullanıcının paylaştığı habere göre, Warzone Mobile’ın zaten yüksek olan sistem gereksinimleri daha da yükseldi.

Eğer android bir telefon kullanıyorsanız Warzone Mobile oynamak için minimum 6 GB telefon RAM’ine ihtiyacınız olacak. Günümüzde ortalama fiyattaki bir telefonda 4 ila 8 arası RAM bulunduğunu var sayarsak, yeni bir telefona ihtiyacınız olabilir. Bu durumu oyun çıktıktan sonra olacak optimizasyon sorununu minimize etmek ve sorunları daha kolay çözmek için yaptıklarını söylediler.

Fakat bu durum Iphone kullanıcıları için geçerli değil. Iphone kullanıcıları en az Iphone 8 ve üzeri telefon olma kaydı ile 4 GB ve üzeri RAM sahibi olan telefonlarında oynanabilecek. Ama üzülmeyin, Warzone Mobile erken erişimden çıktından sonra büyük ihtimalle daha düşük sistemli telefonlar için optimize edilecektir. Bildiğiniz gibi erken erişimin amacı hataları ve optimizasyon sorunlarını çözmek, sadece biraz beklemeniz gerekecek.


Bu durum mobil oyuncuları üzse de Warzone gibi bir oyunun mobil platformunda olması bile sevinilecek bir haber. Kaldı ki bilgisayarlarımız bile Warzone’da sıkıntı yaşıyor.
Hatırlatmakta fayda var, Warzone Mobile emulatörlerde oynanamayacak ve desteklenmeyecek.
Warzone Mobile’nın ülkemizde beklenen çıkış tarihi  ise 2023 olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın