COD MW 2 Dereceli Modu Sızdırıldı

Anasayfa » Haberler » COD MW 2 Dereceli Modu Sızdırıldı
 Duyurular

Modern Warfare 2’nin dereceli oyunu için yeni bir sızıntı, yaklaşan oyun modunun nasıl görünebileceği ve içerebileceği hakkında bazı potansiyel ayrıntıları paylaşıyor. Bu, Call of Duty League’i taklit eden bir kural setini ve benzer bir derecelendirme sistemini içerir.

Call of Duty nihayet Modern Warfare 2’de dereceli oyun moduna adım atıyor. Treyarch’ın 2023 için gelişini onaylamasının ardından, ayrıntılar yavaş yavaş vaktinden önce sızdırılıyor.

İlk olarak Insider Gaming tarafından bildirilen sızıntı, yaklaşan dereceli MW2 oyun modunun nasıl görüneceğini ve muhtemelen içereceğini ayrıntılarıyla anlatıyor. Sızıntı, @codsploitz_imgs adlı Twitter hesabından sağlandı.

Sızıntılar, Modern Warfare 2’nin Rekabetçi Modunun 4v4 yapıda kurulacağını ve “Call of Duty League’de bulunan tüm kurallar, harita ve mod”u içereceğini iddia ediyor.

MW2 dereceli modu ayrıca oyuncuların tüm sınırsız eklerine sınırsız erişime izin verirken, kısıtlanmış öğelere; Kilitler, dost ateşini etkinleştirir, hareketsizlik, bağlantının kesilmesi ve tekrarlanan dost ateşi durumlarında askıya alma veya ceza uygulanacaktır.

Insider Gaming’e göre Dereceli oyuncular, her maçın ardından ayarlanan ve uygulanan ‘SR’ kazanarak beceri bölümlerini ve kademelerini ilerletecekler. Dereceli bir oyuncu üst üste 3 maç kazanırsa, bir “galibiyet serisi“ne girer. Bu özellik onların amblemini parlatacak ve bir sonraki mağlubiyetine kadar bu şekilde kalacak.

Bunun yanı sıra sızıntı, kazanılan rütbenin kalıcı bir özellik olacağını ve birden fazla sezon boyunca oyunda kalacağını iddia ediyor. Ancak, “Beceri/Skill Bölümü” her sezon değişecek ve sıfırlanacaktır. Bildirildiğine göre 7 beceri/skill bölümü olacak.


COD MW2 REKABETÇİ RANKLARININ SIZINTI GÖRÜNTÜLERİ

Rank 0 Top 250

 

Rank 0 Top 250

Rank 20

Rank 30 Gold

Rank 45 Silver

Rank 40 Silver

Insider Gaming’in paylaştığı görseller, o zamandan beri Activision Blizzard tarafından bir DMCA (Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası) aracılığıyla kaldırıldı. Ancak özelliğin artık kapalı kapılar ardında şekillenmesiyle, herkesin kullanımına sunulması an meselesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın