Call Of Duty Warzone 2 Güncellemesi Aktif

Anasayfa » Haberler » Call Of Duty Warzone 2 Güncellemesi Aktif
 Duyurular

MW2 ve Warzone 2.0 Güncelleme Detayları

Oyuncuların merakla beklediği Dünya Kupası modu artık Warzone 2.0’da! Oyuncuların en çok beklediği, emektar Shipment haritası, bu güncelleme ile birlikte MW2 oyuncuları ile tekrar buluşuyor! Yeni silah, yeni modlar ve yeni karakterler… 

Yeni gelen güncelleme ile birlikte, Dünya Kupasından nasibini alan Warzone, WarzoneCup olarak karşımıza çıktı. Güncellemelere geçmeden önce hatırlatmak isteriz ki, 15 Aralık – 19 Aralık tarihleri arasında Double XP ve Double Weapon XP aktif olacak. Silah ve seviye kasan oyuncular için bulunmaz bir nimet. (PS oyuncuları için 14 Aralıkta başlayacak.)

WarzoneCup;

Bugün TSİ 21.00 itibarı ile güncellenen Warzone 2.0’da en büyük güncelleme, yeni gelen Dünya Kupası modu namıdiğer Warzonecup. Oyunun bize verdiği ATV ile rakip takıma gol atmaya çalıştığımız modda oyun bize tam bir Rocket League deneyimi yaşatıyor. Oyunda kazanmak için ilk 5 golü atmalısınız veya süre bitimine kadar en çok gol atan taraf olmalısınız.

 

Shipment;

Shipment haritası nihayet MW2’ye eklendi ve multiplayer oyuncuları için oynanmayı bekliyor!

Mini Royale;

Warzone benzeri ama daha küçük ve daha az oyuncu ile oynanan, yeni bir mod geldi. Al-Mazrah haritasında geçecek olan bu mod, daha hızlı ve daha aksiyonlu bir Battle Royale deneyimi sunacak. Küçük bir alanda başlayacak ve alanın daha hızlı geleceği Mini Royale pusucuların kabusu olacak!

 

MultiPlayer kısmına yeni görev;


“Atomgrad Special Ops” adında yeni bir özel görev sizleri bekliyor! Diğer görevler gibi eğer bu görevi tamamlarsanız çeşitli ödüller kazanma fırsatınız olacak. Bunlardan birisi ise ‘Gaz’ karakteri. Göreve girmek için bir tane anahtara ihtiyacınız olacak, bu anahtarı almak için ise 3 tane yolunuz var;

  • İlk olarak Multiplayer veya Special Ops’larda günlük görevleri tamamlamak.
  • Warzone 2.0 Battle Royale modunda en iyi ilk 20’ye girmek.
  • DMZ modunda helikopter ile oyundan çıkmadan önce çantanızda 30.000$ ile çıkmak.
  • Fakat MW2 oyununa sahip değilseniz maalesef görevi oynayamayacaksınız.

 

Gaz ve Klaus oyuna eklendi;


Hikaye modundan tanıdığımız Kyle “Gaz” Garrick ve Klaus Ficker, yeni gelen güncelleme ile birlikte Warzone evrenine eklendi. Bu karakterlerin hikayelerini okumak isterseniz, haberimizin altındaki kaynakçada bulabilirsiniz. (Kafasında noel şapkası görürseniz şaşırmayın ve sağdaki görsel ‘Gaz’, elindeki ise yeni silah Chimera devamı aşşağıda.)

 

Yeni karakterler nasıl açılıyor?

Oyuna eklenen karakterlerin nasıl açılacağı konusu, oyuna herhangi bir para vermek istemeyen oyuncuları biraz üzebilir çünkü “Gaz” karakteri sadece 2 yol ile açılabiliyor. İlki MultiPlayer kısmına yeni gelecek olan ‘Atomgrad Special Ops’ görevini yapmanız gerekiyor, bu görev için ise oyuna sahip olmalısınız. Bir diğer seçenek ise oyun içi mağazadan Bundle olarak satın almak. Fakat “Klaus” karakteri için sadece mağazadan satın alınacak.

 

Yeni silah Chimera;


Yeni güncelleme yakın savaş severler için harika bir haber getirdi, Chimera.
Yakın ve orta savaşta etkili olacak bu silah, daha çok keskin nişancı tüfeklerinin yanına koyulacak türden. M13B silahının daha küçük haline benzeyen silah, Subsonic mermilere de sahip olacak yani tam bir suikast makinesi! Bu silahı nasıl açacağımız konusu ise bir klasik, ya para verirsiniz ya görev yaparsınız.

DMZ moduna yeni bir bina;

Building 21 adında yeni bir bina bu güncelleme itibarı ile oyuna eklendi. DMZ modunun severleri için yeni bir aksiyon olacak olan bu bina Stronghold benzeri bir yapıda olacak ve şimdi oyuncuların keşfini bekliyor.

Yeni gruplama sistemi;

Klan sistemine benzeyen bu sistemde, arkadaşlarınız ile sosyal açıdan gruplar kurabilirsiniz.

Combat Record sistemi ertelendi!

Yeni aldığımız bilgilere göre güncelleme sayfasında müjdesi verilen Combat Record sistemi, teknik sebeplerden ötürü bu güncelleme ile gelmeyecek. Henüz ne zamana ertelendiği bilinmeyen bu sistem oyuncuların gözünde tütüyor. Bu sistemin ne olduğunu bilmeyenler için, kısaca K/D gördüğümüz sistem diyebiliriz. Bu zamana kadar aldığınız galibiyetler ve öldürmeler silinecek ve Aralık 14’ten itibaren olan istatistikleriniz baz alınacaktı fakat bu erteleme onu kapsayacak mı henüz belli değil.

 

Kaynakça; COD Resmi Sitesi

Katkıda bulunanlara teşekkür ederim;

• Discord : Ormancı#1905

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın