Valorant Masters Top 5 Ajan Seçimi

Anasayfa » Haberler » Valorant Masters Top 5 Ajan Seçimi
 Duyurular

VCT Masters Cenhagen 2022,  En iyi Valorant oyunlarından bazılarını sergiledi ve takımlar, Ajan seçimleri söz konusu olduğunda çok yüksek seçimli favori ajanlar belli oldu. İşte Masters’taki en iyi beş Valorant Ajan seçimi.

Meta her zaman gelişirken, Valorant profesyonel oyuncuları takım kompunu kararlaştırdılar ve en son yamada neyin en uyumlu ajan kombinasyonu olucağını kararlaştırdılar. Rekabet playoffların zirvesine ulaştığında, bir takım ajan kompu oluşturma konusunda net favoriler var gibi görünüyor.

Tüm Ajan havuzundaki yalnızca beş karakter %40 veya daha yüksek bir seçme oranına sahiptir ve bunlardan kısa bir süre sonra seçenekler hızla düşer.

Bu yüzlerden bazıları hiç de sürpriz değil, ancak bir karakterin diğerlerini geride bıraktığını görmek, mevcut Valorant Masters metasına hangi Ajanın liderlik ettiğinin açık bir işaretidir .

Chamber, Valorant Masters Kopenhag’daki tablolarda kendini açık ara kesinleştiriyor.

Playoffların üçüncü gününden ve Danimarka’daki yaklaşık bir haftalık Masters oyunlarından sonra, takımlar Chamber’ı çoğu harita için bir zorunluluk haline getirdi.

rib.gg tarafından analiz edilen 70 takım kompundan Chamber kendini sadece 15’nin içinde buldu. Run It Back‘e göre %80’lik bir seçme oranına sahip ve listedeki ikinci sıradaki Raze ile aralarında oldukça fark var.

Top 5 Agents seçimi Masters Copenhagen:

1 – Chamber (80%)
2 – Raze (51.43%)
3 – Fade (47.14%)
4 – KAY/O (40%)
5 – Breach (40%)

Viper, Breach ve Omen gibi Valorant Kontrol Uzmanları kendilerini ilk beşin dışında buluyorlar sebebi seçimlerin haritaya göre değişiklik göstermesi.

Masters’da hala oynanacak epeyce maç var ve takımlar finallere doğru son turlarını oynarken Chamber’ın güçlü bir rüzgar estirmeye devam etmesi muhtemel.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın