Duyurular

Valorant geliştiricileri Chamber ‘ın metaya hükmetmeye devam etmesiyle, Chamber ‘a nerf geleceğini doğruladı.

Valorant metası, her güncellemede her zaman değişme eğilimindedir. Ancak, bir ajan oldukça uzun bir süredir zirvede. Henüz bilmiyorsanız, Chamber hakkında konuşuyoruz. Görünüşe göre Valorant profesyonel oyuncuları, Valorant Masters liginde %80 lik seçim oranıyla Chamber ‘dan çok fazla faydalanıyor.

Şimdi, geliştiriciler, Ajanın uzun süredir gecikmiş değişikliklerin yolda olduğunu onayladılar.

16 Temmuz’da Valorant’ın rekabetçi alt dizinindeki bir başlık, Chamber’ın Masters: Copenhagen’da %80’lik çılgın bir seçim oranına dikkat çekti. Bir ajanın bu kadar güçlü olmasına rağmen oyuncular Riot’un neden ajanı dengelemek için hala beklediğini sorgulamaya başladı.

“Büyük ajan değişiklikleriyle profesyonel oyunu bozmak istememeyi anlıyorum, ancak Chamber ultisini 8 puana çıkarmak ne kadar zor olabilirdi ?” dedi. “Herhangi bir tur, eko veya tam satın almanın gidişatını değiştirme yeteneğine sahip.”

Bir başkası, geliştiricilerin kendilerinin yanıt vermesine neden olan “İsyan’ı bilerek, muhtemelen en az 3 yamada değişiklik yapmadan gideceğiz, çünkü hala orijinal nerfin (trap sayısının azalması vs.) ona bir şey yaptığını düşünüyorlar” diye ekledi.

Valorant oyun tasarımcısı ‘ Penguin ‘, Chamber’a nerflerin yakında geleceğini doğrulayarak yanıt verdi. Takip eden bir yanıtta geliştirici, Ajanı tamamen “yok etmek” istemeyeceklerini açıkladı.

Riot Geliştiricisi, “Açık olmak gerekirse, Ajanın dengelemesi çok yakında geliyor” dedi.

Şu anda oyuncuların değişiklikleri ne zaman beklemesi gerektiği bilinmiyor, ancak Valorant Champions’ın bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra başlayacağı göz önüne alındığında, muhtemelen o zamandan önce olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın