Valkryie “Kanatlı İntikamcı” Legend Rehberi

Anasayfa » Haberler » Valkryie “Kanatlı İntikamcı” Legend Rehberi
 Duyurular

“Gökyüzü artık bana ait.”

VALKYRİE – Kanatlı İntikamcı

Cesur, küstah, ateşli ve şiddetli Kairi Imahara, avuç içlerini yağlamaktan ve kanunları esnetmekten öteye gitmiyor. Çocukken bir Titan çaldı. Bu babasına aitti Telsiz kodu: Viper. Büyüdüğünde tıpkı onun gibi olmak istedi. Fakat ertesi gün bir göreve gitti ve bir daha geri dönmedi. Bazı yönlerden, hâlâ onun izinden gitti: Titan değildi, ama gemisi iyi bir yaşam sunuyordu. Kişisel hayatı bundan ibaret değildi.  Gündüzleri değerli kargoları kaçırırdı ve geceleri barlarda haydutlar ve paralı askerlerle boğuşurdu. Ama kadınlara, içkisine ve gökyüzüne olan sevgisinin olmasına rağmen, babasını tehlikeye atan adam komutan Kuben Blisk’i bulmaya hala takıntılıydı.

Blisk’in izini sürerek onu öldürmeye hazırlandı. Ama babasından saygıyla söz etti ve daha iyi olması için ona meydan okudu. Yine de onu vurdu. Ama öldürmek için değil. Ona ulaşabileceğini bilmek yeterliydi. Bu ve Blisk’in elinden aldığı Apex Games kartı.

Viper’s Northstar’daki bozulmamış uçuş çekirdeğini kullanarak, babasının hatırasını onurlandıran şık ve yeni bir jetpack yaptı. Ve bu, Kairi’nin nihayet kendi başına uçabildiği zamandı … ve babasının Titan versiyonunda, sonuçta ona ait oldu.

Gerçek Adı:Kairi Imahara

Yaşı:27

Ana Gezegeni:Angelia

Tactical Yeteneği:Missile Swarm

Valkyrie,düşmana hasar veren ve onu sersemleten bir mini roket sürüsü ateşler. Verdiği hasar 25’dir ve kaç roket yediği fark etmez. Sersemletme Arc Star etkisindedir

Pasif Yeteneği:VTOL Jets

Valkryie,zıplama tuşuna 2 kez bastığında jetpackleri açılır bu jetpack ile ileri geri yukarı aşağı gidebilir. Jetpack’in benzin sınırı vardır benzin bittiğinde düşüşe geçersiniz. Ayrıca Valkyrie Jetpackteyken silah kullanamaz ama tactical yeteneğini kullanabilir.

Ultimate Yeteneği:Skyward Dive

Valkryie Ultisine bastığında  jetpackler yardımıyla yerden biraz havalanır ve tekrar bastığınızda uçuşa geçer uçuşu yaptıktan sonra Jump Towerdaki gibi skydive dalışına geçer. Bu arada ultiye bastıktan sonraki havalanma esnasında takım arkadaşlarınız size kenetlenebilir bu sayede onlarıda uçurursunuz.

Taktikler:

Valkryie adeta uçmak için yapılmış bir legend bu yüzden uçmaktan korkmayın. İnfo almada son derece güzel bir yetenek olacaktır. Takım savaşlarında takımınız düşmanla çatışırken gökyüzünden roketleri fırlatııp iniş yaptığınızda üstünlüğü takımınız almış olur. Tactical’ın verdiği arc star etkisi ile adamlar neye uğradığını şaşıracaktır. Bu yüzden savaşta geri planda oynayıp bir anda ön plana gelmek takımınız için avantaj sağlayabilir bunun sebebide takımınızla uğraşırken düşmanın sizi fark edememesi olacaktır. Valkryie tamamen 3. parti olayından kurtulmalık bir şampiyon bir düşmanla savaşırken 3. bir takım daha size dahil olduğunda takımınızla veya tek başınıza mükemmel bir pozisyon değişikliği yapabilirsiniz. O esnada hemen kutu gibi biryerin arkasına saklanıp takımınızla beraber ultinizi kullandığınızda 2 takımada dehşeti yaşatmanız kaçınılmaz olacaktır. Takımınızla kordine oynamak bu konuda çok önemli çünkü genelde siz havada, onlar ise yerde olacaklar info konusunda onları bilgilendirmek püf nokta. Oynaması gerçekten keyifli bir legend. Benim gibi uçmayı seven birisiyseniz main yapacağınızdan adım gibi eminim ki benim mainim oldu bile 🙂

 

Bugünkü yazımızın daha sonuna geliyoruz. Valkyrie ile  keyifli oyunlar dilerim..^^

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın