TEORİ VE BLISK KONUSU

Anasayfa » Haberler » TEORİ VE BLISK KONUSU
 Duyurular
-TEORİ VE BLISK KONUSU-
Bugünkü sızdırılan blisk yetenekleri gerçek ve doğru respawn bazen böyle sızdırmalara izin verebiliyor. Ama sezon 9 legendı mı olur sezon 10 mu olur muamma bana sorarsanız blisk geç bile kaldı ama sezon 9’a olasılık veriyorum nedenini söyleyeceğim
Şimdi gelelim yeteneklerine
Pasif:Survey Beacon kullanabilir ve duvarda kısa süreli yürüyebilir.(titanfall oynayan bilir)
Tactical:Blisk arena halkası gibi zararlı bir bölge oluşturur
Ultimate: Blisk bir titan çağırır bu titan otopilotta kendi kendine belirli bir bölgeyi tarayarak hedeflere otomatik ateş eder (titana binilemez) ayrıca titanın hasarının fazla güçlü olacağını sanmıyorum yoksa oyunun dengesini çok bozar az hasar ama sinir edici bir yetenek olacaktır. Charge Rifle’ın titan düşmanı olduğunuda belirtelim.
Şimdi neden sezon 9 da gelcek kısmına dönelim oyun bu sezon Kings Canyonda değişiklik yaptı birdahaki sezon Olympus’da değişiklik yapacağını sanabilirsiniz ama hayır. Birdahaki sezon Worlds Edge’de değişiklik yapılacak ve rampartla olan konuşmasına göre orda birşeyler olacak bu yüzden blisk o haritayla beraber gelecek büyük ihtimalle 2 harita kanunu devam edecek bu yüzden sonraki sezon Olympus olmayabilir.
10. Sezonda ise Olympusa dokunacaklarını düşünüyorum gökyüzünde süzülen bir şehire gökyüzünde uçabilen bir legend cuk diye oturur kendileride Valk tabiki. Valkı 10. Sezona sakladıklarını düşünüyorum ama blisk gelirse ters köşe 10. Sezonda Ash’de gelebilir dengesiz respawnın işi belli olmaz diyerek konuyu kapatıyorum.
Aklınızda takılan birşey varsa sorabilirsiniz 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın