Apex Legends için sızdırılmış hayatta kalma öğesi

Anasayfa » Haberler » Apex Legends için sızdırılmış hayatta kalma öğesi
 Duyurular

Bir sızıntı, Apex Legends’ta takım arkadaşlarının yeniden doğmasını çok daha kolay hale getirecek ‘Remote Banner Recovery‘ hayatta kalma öğesini sergiledi.

Apex Legends’ta takım arkadaşlarını yeniden canlandırmak, özellikle bir silahlı çatışmayı kaybettiyseniz ve müttefiklerinizin banner’larını geri almak istiyorsanız, zorlanabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızın DeathBox’larını ziyaret etmek ciddi risklerle birlikte gelir, çünkü birçok ekip, canlanma geri sayımının zaman aşımına uğradığını bilene kadar bölgede pusmakta.. Bu genellikle oyuncuların daha uzun süre hayatta kalabilecekleri ve potansiyel olarak en üst sıralarda bekleyebilecekleri umuduyla takım arkadaşlarını geride bırakmalarına neden olur.

Pekala, ‘Remote Banner Recovery’ hayatta kalma öğesini gösteren bir sızıntı bulunduğundan, geliştiricilerin bir çözüm geliştiriyor olabileceği ortaya çıktı.

Güvenilir Apex Legends veri madenciliği ve YouTuber iLootGames, yeni bir hayatta kalma öğesi hakkında içeriden bir sızıntıyı paylaştı.

‘URemote Banner Recovery” cihazı, ekip arkadaşlarının ganimet kutularını ziyaret etmek zorunda kalmadan düştükten sonra afişlerini toplamayı mümkün kılıyor. Bu sadece maçta geri dönüş yapmak isteyenler için ekstra bir güvenlik seviyesi sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda oyuncuların elendikten hemen sonra ayrılmalarını önlemeye de yardımcı olabilir.
Takım arkadaşlarının tehlikeye geri adım atma riskini almak zorunda olmadığı bilgisi ile, rakipleri potansiyel bir yeniden canlanma için seyirci ekranını beklemeye teşvik etme şansı var.

Pub’da bazı random insanların öldükten hemen sonra, banner’i alamayacağını düşünerek oyundan çıkmasına da katkıda olacaktır diye düşünüyorum 🙂

iLootGames, bunun yeni bir içeriden sızıntı olmadığını ve bir süredir bu bilgileri elinde tuttuklarını ifade ediyor.

Sonuç olarak, ”URemote Banner Recovery’ hayatta kalma öğesinin hurdaya çıkma ihtimalinin olduğunu, ancak Respawn’ın onu serbest bırakmak için doğru zamanı beklemesi ihtimalinin her zaman olduğunu belirtiyorlar.

Şimdilik, Outlands’e kesinlikle ilginç bir katkı olacağından, geliştiricilerin öğeyi açıklayıp açıklamayacağını görmek için beklemekten başka çaremiz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın