Warzone Perkler Ve Diğer Sorunlar

Anasayfa » Haberler » Warzone Perkler Ve Diğer Sorunlar
 Duyurular

Warzone 2.0 Perk Ve Diğer Sorunlar

Oyuncuların en sevdiği özelliklerden birisi olan Perk’lerin çoğu artık oyun içinde kullanılamıyor. Oyuncular binbir çaba ile loadout alıp silahlarını aldıktan sonra perklerinin çalışmadığını ölünce fark ediyor. Özellikle oyun içinde çok işimize yarayan perklerden birisi olan ‘Ghost’, şuan kullanılamayan perkler arasında. Son güncellemeler ile ‘Birdseye’ perki çalışır durumda ancak diğerlerinin durumunda henüz bir değişiklik yok. Bu durum şuan oyun geliştiricilerinin de gündemine geldi ve sorunun halledilmesi için çalışmalara başlandı. Oyun içindeki tek sorun sadece perkler değil, örneğin 2 kere mermi kutusu kullanabiliyorsunuz.

Uzun süredir de ‘Bomb Drone’ ortalıkta gözükmüyor, bunu geliştiriciler kasten mi kaldırdı veya ciddi bir sorun mu bulundu bilinmiyor ancak benim fikrimce çok iyi bir aletti. Sonuca gelirsek gelecek güncellemede bu hataların çoğu giderilecek, bizi en çok sevindiren ise perklerin yeniden çalışmaya başlaması olacak.

Yorumlar

  • Garip bir şekilde kişiden kişiye değişiyor. ben birdseye perk’inin kullanabiliyorum mesela ama bir çok oyuncu kullanamadığını söylüyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın