Warzone ve MW2’de Nasıl Nükleer Bomba Kullanılır?

Anasayfa » Haberler » Warzone ve MW2’de Nasıl Nükleer Bomba Kullanılır?
 Duyurular

Warzone 2.0 ve MW2 Nuke Kullanımı;

Oyuncular son zamanlarda çeşitli sosyal medya mecralarında profesyonel oyunculardan ‘Nuke’ videoları görmeye başladı, peki nedir bu Nuke?
Nuke, kısaca art arda kazanılan maçlardan sonra verilen tek seferlik özel bir görev sonucu, patlayan bomba (nükleer bomba). Yapması oldukça zor olan bu görev için 4 sağlam oyuncuya ve bolca şansa ihtiyacınız var.

Peki bu görev Warzone ‘da nedir ? Nasıl alınır ? Nasıl yapılır ?

Warzone ‘da Nuke görevi, tüm oyun alanını tek seferde yok etmek için yapılan bir görevdir. Görev sonucu Nükleer başlık patlar ve o an hayatta olan tüm oyuncular anında ölür ve oyunu kazanırsınız. Artı olarak; Özel bir çıkartma, Showcase arka planı, Amblem ve güzelinden bir Operatör skini.

Operatör Skini

Nasıl alıyoruz ve yapıyoruz bu görevi ?

Aslında mantık olarak basit, art arda 5 kez oyunu kazanmalısınız, 6. kez girdiğinizde takımınıza özel bir görev belirecek. Bu görevi Battle Royale Modu içinde tamamlamanız gerek. Görev içeriği ise şu şekilde;
4 adet radyoaktif maddeyi 4 farklı noktadan topluyorsunuz, daha sonra ise bu 4 maddeyi bir araya getirecek yer beliriyor ve oraya gidip yerleştiriyorsunuz. En son belli bir süre bombayı oyunculardan korumanız gerekiyor. Oyunculardan kastetmişken hatırlatalım, radyoaktif maddeleri aldığınız andan itibaren tüm oyunculara yeriniz haritadan işaretleniyor ve onlara tamamen bir açık hedef haline geliyorsunuz. Tüm bu zorlu mücadeleleri tamamladıktan sonra süre bitince bomba patlıyor ve sizin için olan mutlu sona ulaşıyorsunuz, onca ödülün de tadını çıkarıyorsunuz.

Peki bu sadece Warzone için mi ? Tabii ki hayır.

Bu nükleer olayını MultiPlayer modunda da yapabiliyorsunuz. Burada daha basit, sadece 30 kişiyi hiç ölmeden öldürmeniz gerekiyor. Sonrasında ise Killstreak olarak nükleer açılıyor ve aktif ediyorsunuz.

Bunları denerken sinir krizleri geçireceğinize çok eminim, hepinize bol şans 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın