Lobanın Heirlomm’u Onaylandı

Anasayfa » Haberler » Lobanın Heirlomm’u Onaylandı
 Duyurular

Herkese merhaba,

Bugün Lobanın onaylanan heirlomm’u hakkında konuşacağız. Görenleriniz olmuştur muhakkak Apex Legends Resmi Twitter hesabından bir Çizgi Roman kesiti paylaşıldı ve Lobanın uzun zamandır gelmesi gerekip bir türlü gelemeyen heirlommunu gördük.

Öncelikle Çizgi Romandan başlayalım;

Bu sayfada 9 Nisan 2726 Psamathe gecesindeyiz ve Loba ve arkadaşı jaime zengin bir mafya babasının evindeki büyük ihtimalle bir sergi gibi bir şeyde hırsızlık operasyonunda ve iki değerli mücevheri almak için ayrılmışlar. Jaime mücevheri kolay bir şekilde buluyor ama Loba, içeri girdiğinde bir yelpaze görüyor ve şok geçiriyor.

Şimdi Devam edelim;

Loba, Bu yelpazenin annesine ait olduğunu hatırlıyor ve tabii ki bu onun için bir mücevherden çok değerli bir Yadigar olduğu için planı değiştirip yelpazeyi almaya karar veriyor. Lazerle camda delik açarak yelpazeyi almak için elini uzatıyor ama güvenlik tedbirine takılarak eli cam fanusun içinde sıkışıyor. Doğal olarak Alarmlar çalıyor. ^^

Devam Edelim;

Jaime, Alarm seslerini duyar ve Loba’ya neler olduğunu sorar Loba da durumu açıkladıktan sonra jaime ona “bilezik şeyini yap ve çık ordan” der. Loba da ona yapamadığını çünkü bilezikli elinin cam fanus içinde sıkıştığını söyler. Loba, Jaime’ye mücevheri alıp gitmesini söyler. Jaime gitmek istemediğini söylemeye çalışırken Loba lafını böler ve “seni seviyorum yaban mersinim ama bir dövüşçü değilsin der. Sonra lanet olası kötü adamlar içeri girer ve Lobaya şunu der “Psamathe’nin rezil kurdu Loba Andrade!” Sonra ise şunu ekler “O yelpazenin önceki sahibinin kim olduğunu görünce geleceğini biliyordum. Bu yüzden hazırlandım ve seni yakaladı…” cümlesini bitiremeden Loba adamın burnuna kafa atar ve burnunu kırar.

Devamı;

Kötü adamın adamları Lobaya doğru saldırıya geçer ama Loba bir dişi kurt gibi hepsini güçlü kalça bacak ve kol hareketleriyle yere serer daha sonra burnu kırılan mafya Loba arkasını dönükken ona saldırıya geçer ama Jaime çıka gelir ve son anda aldığı mücevheri adamın kafasına vurarak adamı bayıltır. Loba şaşkın bir şekilde “Jaime? Geri dönmüşsün. Neden?” der. “Jaime ise her zaman arkanı kollarım.” der. Daha sonra iki mücevheri de aldığını söyler. Loba bundan etkilenerek “Benim küçük yaban mersinim büyüyor.” der Jaime ise utanır ve başlama yine der. ^^

Bu çizgi romanımız burada sona eriyor ve devam edileceğinden bahsedilmiş.

 

Bu çizgi roman tabii ki Lobanın heirlommuyla alakalıydı ve bu sezon gelecek olan heirlommun ona olduğunun bir kanıtıydı. Apex Tarihinde ilk kez bir heirlomm inanılmaz derecede gizli tutuluyor. Biliyorsunuz diğer heirlommların renderları ve sızıntıları çok önceden sızdırılmıştı ama bu gerçekten iyi korunuyor. Ben çok güzel bir şey hazırladıklarını düşünüyorum ve Lobanın annesinden hatta ailesinden gelen bir miras olarak bunu taşıması bence Apex Tarihinde gelen en iyi hikayeye sahip Heirlommlar dan birisi olacağını söylüyor. Heirlomm’un anlamının Yadigar olacağını düşünürsek aile mirasından gelen ve annesiyle özel bir bağı olan Lobanın onun Yelpazenin alması bence tam anlamıyla Yadigar ismine yakışır olmuş. Tabii ki gönül isterdi sinematikte babasının ona verdiğini gördüğümüz dişi kurt sembolü yani sopasına taktığı ve birçok sinematikte onu kullanarak dövüştüğünü gördüğümüz sopasının gelecek olmasıydı ama bu hikaye açısından daha dramatik ve daha anlamlı olmuş da diyebiliriz.

Ayrıca sosyetik bir hırsıza sosyetik bir yelpazenin de doğru karar olduğunu düşünüyorum. Eylülün ortaların da gelecek olan “Collection Event” ile birlikte çok daha detaylı bir heirlomm incelemesi yaparız tabii ki.

 

Şimdilik Bu kadar arkadaşlar, Çizgi Romanın devamı geldiğin de ya da bir sürpriz yapıp bir sinematik yayınladıkların da bununla alakalı konuşmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bugünkü yazımızın da sonuna geliyoruz. Kendinize iyi bakın. Sağlıcakla kalın.^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın