Loba “Yüksek Toplum Hırsızı” Legend Rehberi

Anasayfa » Haberler » Loba “Yüksek Toplum Hırsızı” Legend Rehberi
 Duyurular

Loba “Yüksek Toplum Hırsızı”

 

Loba 9 yaşındayken, Revenant’ın ailesini öldürdüğü eşzamanlı tetikçi olarak baktı. Hiçbir şey bırakılmadan, Loba cepleri toplayarak hayatta kaldı. Becerilerigeliştikçe, Loba, kendisini oluktan kaldırmak için elindeki her aleti kullandı. Aşılamaz olduğu varsayılan bir tesise girdiğinde ve içinde depolanan Jump Drive teknolojisini ele geçirdiğinde her şey değişti. Yeni ışınlanma bileziği ile en güvenli ve ulaşılamaz eşyalar onun ulaşabileceği bir yerdeydi. Yüksek hayatı yaşama hayali de öyleydi.

Dedikodular Outlands’e yayıldı: Eğer değerli bir şey istiyorsanız – ve iyi korunan – Loba kime gidiyorsunuz. Neredeyse geçmişini geride bırakabiliyordu. Ancak Revenant, Oyunlara katıldığında geçmişi geleceğine sıçradı. Onu öldürmenin bir yolunu bulmak için çaresizce, Revenant cesetleriyle dolu bir tesisi sabote ederek Skull Town ve Thunderdome’un bu süreçte çökmesine neden oldu. Ancak, Frontier’de gizlenmiş bu tür birçok fabrikadan sadece biri olduğunu öğrendi. Şimdi, onu sonsuza dek bitirmenin bir yolunu bulmak için Oyunlara katıldı. Arenaların sadece toplanmayı bekleyen hazinelerle dolu olmasından zarar gelmez. Şans ona yardım ederse intikam gelecek. Bu arada gözüne bazı parlak şeyler takıldı.

Gerçek ad:Loba Andrade
Yaş:34
Ana Dünya:Yok
Taktik Yetenek:Hırsızın En İyi Arkadaşı
-Loba belirli mesafe boyunca istediği yere disk atar bu disk yere düştükten sonra loba o noktaya ışınlanır.
Pasif Yetenek:Kalite Gözü
-Loba belirli mesafe içindeki değerli eşyaları duvarların arkasındanda olsa görebilir.
Üstün Yetenek:Karaborsa Butik
-Loba sopasını yere saplar ve geniş bir alan taranır. Sopa yardımıyla taranan alandaki tüm itemler mağazada gözükür ve tüm oyuncular istediği 2 itemı kendine ışınlayabilir.

Taktik:

Loba,inanılmaz derecede gir çık legendıdır istediği yere girip istediği yerde çıkabilir diski pencere aralarındanda geçebildiğinden loba için engel yok denecek kadar azdır. burda önemli olan nokta disk. Diski attığınız yer çok önemlidir eğer savaşa girecekseniz diski direkt savaşın içine sakın atmayın makul ve en güvenli yakın bölgeye atın. Çünkü disk attığınızda disk yere düşene kadar bir yavaşlama etkiniz olur aynı şekilde ışınlandıktan sonra animasyon süresi bitene kadarda yavaşlatma süreniz olur bu esnada düşmanlar sizi yok edebilir. o yüzden disk konusunda uzmanlaşın. Ulitisi için pek söyleyecek birşeyim yok ama işiniz bittikten sonra rakiplerde kullanmasın diye kapatma tuşuyla mağzayı kapatabilirsiniz. Bir loba main olarak bir yere girip çıkmak gerçekten çok zevkli özellikle alandan kaçma konusunda gerçekten profesyonel bir legend biryerde sıkıştığınızda ve pusuya düşürüldüğünüzdede çok rahat bir şekilde kaçabilecek bir legenddır kendisi. Kısacası lobayı oynayın 🙂

 

Şimdi şu çok merak edilen düşük profil olayına değinelim.

Apex Legends’da Düşük Profil Nedir?

Apex Legends Low Profile, bazı oyuncuların sahip olduğu oyun içi bir özelliktir. Düşük Profil, küçük isabet alanlarına sahip karakterlerin sahip olduğu pasif bir yetenektir. Bu karakterler silah atışlarından veya el bombalarından gelen hasar aldıklarında, azalan isabet alanlarını telafi etmek için fazladan% 5 hasar alırlar. Şu an itibariyle bu pasif yeteneğe sahip olan oyuncular, oyundaki en küçük karakterler olan Lifeline, Watson ve Wraith’tir.

Apex Legends’da Güçlendirilmiş Nedir?

Respawn ile aynı zamanda Düşük Profil avantajını eklediler ve aynı nedenle Fortified adında başka bir yetenek eklediler. Bu yetenek, en büyük isabet alanlarına sahip Efsaneler için ek bir pasif yetenek görevi görür.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip efsaneler , tüm düşman saldırılarından % 15 daha az hasar alarak onları öldürmeyi zorlaştırır. Fortified Legends ayrıca vurulmanın getirdiği yavaş etkiye karşı tamamen bağışıktır .

Yine, kulağa güçlü geliyor, ancak gerekli olmasının nedeni, bu Efsanelerin, diğer Efsanelere göre atış yapmak için çok daha kolay olan nispeten büyük hedefler olmasıdır.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip karakterler şunlardır:

  • Caustic
  • Gibraltar

Umarım Açıklayıcı Olmuşumdur. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle..^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın