Lifeline ile alakalı yeni bir özellik düzenlenme tüyosu!

Anasayfa » Haberler » Lifeline ile alakalı yeni bir özellik düzenlenme tüyosu!
 Duyurular

Reddit’de muffin___man adlı bir kullanıcının, apex legends kitaplığında paylaştığı bir post’a göre,

lifeline’nin pasif özelli olan canlandırma yeteneğinin yeniden düzenlendiği, farklı bir şekilde sezon 9 “Legacy” de karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

Buna göre, altta bulunan görselde de anlaşılacağı üzre, lifeline bir kalkan açmadan, takım arkadaşına sadece drone yere sererek canlandırma sağlıyor. Canlandırma süresince takım arkadaşı yerinden hareket edemiyor fakat etrafında tam dönüş sağlayabilme yetisine sahip! Aynı zamanda bi altta ise, gelen Sezon 9 “Legacy” trailerinde bulunan Lifeline sahnesi de yavaşlatılmış olarak bulunmakta.

Böyle bir düzenlemenin gelmesini bekliyorduk açıkçası, çünkü lifeline’nin canlandırma süresince aynı zamanda kalkanı kendisi içinde kullanıyor olması, ve/veya arkadaşları içinde kullanıyor olması takıma büyük bir avantaj sağlıyordu. Bu da oyun içi dengeleri bozuyordu haliyle…

Benim fikrime göre “eğer bu gerçekse, yani böyle bir özellik güncellemesi gerçekten de gelecekse” bu özellik güncellemesi gayet yerli olacaktır. Hem canlandırılan kişinin tam olarak dönebiliyor olması bir avantaj, hemde kalkanın olmayışıyla takımı dengede yükseltecek ve dengeyi bozacak bir yapının olmayışı bir avantaj.

Umarım gelen düzenlemeler hepimiz için güzel ve kullanışlı olur.

 

 

 

Apex Legends Reddit kitaplığı : https://www.reddit.com/r/apexlegends/

Kaynak: https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/mw7gxe/you_dont_think/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın