Gg Turkey, Bir topluluk platformudur. Kâr amacı gütmeyen bir ekip tarafından oluşturulan bu platform, temelinde Apex Legends oynayan türk oyunculara hizmet amacıyla inşa edilmiştir.

© Copyright Ggturkey

Katıl, Rekabet Et, Yüksel ! Gg Turkey

Lifeline ile alakalı yeni bir özellik düzenlenme tüyosu!

Reddit’de muffin___man adlı bir kullanıcının, apex legends kitaplığında paylaştığı bir post’a göre,

lifeline’nin pasif özelli olan canlandırma yeteneğinin yeniden düzenlendiği, farklı bir şekilde sezon 9 “Legacy” de karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

Buna göre, altta bulunan görselde de anlaşılacağı üzre, lifeline bir kalkan açmadan, takım arkadaşına sadece drone yere sererek canlandırma sağlıyor. Canlandırma süresince takım arkadaşı yerinden hareket edemiyor fakat etrafında tam dönüş sağlayabilme yetisine sahip! Aynı zamanda bi altta ise, gelen Sezon 9 “Legacy” trailerinde bulunan Lifeline sahnesi de yavaşlatılmış olarak bulunmakta.

Böyle bir düzenlemenin gelmesini bekliyorduk açıkçası, çünkü lifeline’nin canlandırma süresince aynı zamanda kalkanı kendisi içinde kullanıyor olması, ve/veya arkadaşları içinde kullanıyor olması takıma büyük bir avantaj sağlıyordu. Bu da oyun içi dengeleri bozuyordu haliyle…

Benim fikrime göre “eğer bu gerçekse, yani böyle bir özellik güncellemesi gerçekten de gelecekse” bu özellik güncellemesi gayet yerli olacaktır. Hem canlandırılan kişinin tam olarak dönebiliyor olması bir avantaj, hemde kalkanın olmayışıyla takımı dengede yükseltecek ve dengeyi bozacak bir yapının olmayışı bir avantaj.

Umarım gelen düzenlemeler hepimiz için güzel ve kullanışlı olur.

 

 

 

Apex Legends Reddit kitaplığı : https://www.reddit.com/r/apexlegends/

Kaynak: https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/mw7gxe/you_dont_think/

Merhabalar, Ben Buğra Gören, şu anda GGTurkey platformunda Editör olarak yer aldığımı söyleyebilirim. Detaylı biyografi bilgimi yakında sizler için güncelleyeceğim.

[email protected]

Yorum Ekle