Legacy’e dair ilk bilgiler!

Anasayfa » Haberler » Legacy’e dair ilk bilgiler!
 Duyurular

Apex Legends “LEGACY” Ait İlk Bilgiler Geldi!

YENİ EFSANE: VALKYRİE

Cesur, küstah, ateşli ve şiddetli Kairi Imahara babasının mirasının gölgesinde büyüdü. Ama şimdi kendi yolunu açmaya hazır.

KİM BU VALKYRİE?

Asıl adı Kairi Imahara Valkyrie’nin Titanfall 2’de Jack Cooper tarafından öldürülen bir Apex Predator olan Viper’ın kızı olduğu ortaya çıktı. Valkyrie, babasının ölümünün intikamını planlıyor gibi görünen Blisk ile buluşuyor, ancak ya fikrini değiştiriyor ya da sadece Blisk’i etkilemeyi planlıyordu ilk sırada. Titanfall oyuncularının bileceği Northstar, Titanfall 2’de bir Titan’dı ve en ünlüsü bir Apex Predator olan Viper tarafından kampanyada kullanıldı. Northstar’ı bölümün sonuna yakın Rampart’ın dükkanında görüyoruz. Valk’ın yeteneklerinin bununla bazı bağları olmasını bekleyebiliriz. Daha fazla detay geldiği zaman Valk’ı daha ayrıntılı anlatacağız. Ayrıca Respawn, yeni Sezona ‘Sezon 9’ demediklerini söylüyor. Adı Legacy.

OLYMPUS İSTİLA EDİLDİ!

Bir istila sersbest kaldı,şehri kökler ve doğal büyümelerle boğdu.

 

YENİ SİLAH: BOCEK BOW

Onu kullanma becerisine sahip olanlar için güçlü ve ölümcül bir silah. Orta menzilde muazzam hasar verme yeteneğine sahip olan her atışı değerlendirmeniz gerekecek. Ne kadar hasar vereceği veya yer ganimeti olup olmayacağı veya bakım paketlerinde bulunup bulunmayacağı konusunda çok fazla ayrıntı yok, ancak Respawn ölümcül bir yumruk atacağına ve oldukça güçlü olması gerektiğine dair alay etti. ilk bilgiler bu şekilde bu hafta içinde tanıtım fragmanı yayınlanması bekleniyor detaylar geldiğinde paylaşmaya devam edeceğiz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın