Kilitli IMC Armory’a Troll için Giriş Bug’ını kullanan oyuncular!

Anasayfa » Haberler » Kilitli IMC Armory’a Troll için Giriş Bug’ını kullanan oyuncular!
 Duyurular

Apex Legends oyuncuları, diğer takımlar Spectre’larla savaşırken kilitli IMC Armory’nin içine girmenin yollarını çoktan buldu. “Yine de Akıllı kapıların size yardım etmesini beklemeyin.”

Apex Legends Sezon 13’ün lansmanından önce, bir dizi sızıntı ve veri madenciliği, Respawn’ın ölümcül Spectre’ları Titanfall’dan getireceğini ve onları battle royale’in bir parçası yapacağını keşfetti.

Spectreler artık Storm Point’te yaşıyor ve yeni sezonun başlamasının ardından yerden yükselen bir avuç IMC Armory’yi koruyor.

Oyuncular, yüksek seviyeli bir ganimet karşılığında ölümcül robot dalgalarıyla savaşabilirler. Takımınız genellikle Spectre’larla yüzleşmek için cephaneliklerin içinde kilitliyken, diğer oyuncuların da kendi yollarını istismar ettiğini görmeye başlayabilirsiniz.

Bu doğru, oyuncular, başka bir takım orada bulunan ganimeti almak için PVE karşılaşmasını tetiklediğinde, cephaneliğin içine girmenin birkaç yolunu buldular.

World’s Edge’deki kasalarda olduğu gibi, oyuncular içeri girmeye zorlamak için farklı efsane yeteneklerini kullanabildiler. Daha önce gördüğümüz gibi, ortak bir taktik Wraith’in portalı etrafında döner, ancak aynı zamanda ekiplerini yukarıdan ezmek için Storm Point’teki Trident’leri kullanır.

Kasalardan farklı olarak, bir takım karşılaşmayı etkinleştirmediyse Akıllı Ganimetlerden yararlanamazlar. Yine de, diğer ekipler tarafından toplanan ganimeti temizlemeyi başardılar.

 

Şimdi, tam olarak zaferi garanti edecek bir taktik değil, ancak bazı oyuncuların gösterdiği gibi, diğer takımları trollemenin ve onları ana menüye geri göndermenin bir yolu.

Tabii ki, Respawn çok geçmeden geri dönüp istismarı yamalayabilir, ancak şimdilik, Spectre’larla savaşıyorsanız istenmeyen ziyaretçilere dikkat edin.

Sağlıcakla kalın “Armory’ler çok tehlikeli bi hal almaya başladı ;)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın