Crypto”Gözetim Uzmanı” Legend Rehberi

Anasayfa » Haberler » Crypto”Gözetim Uzmanı” Legend Rehberi
 Duyurular

Crypto”Gözetim Uzmanı”

Crypto sırlar konusunda uzmanlaşmıştır. Harika bir hacker ve şifreleme uzmanı olan Apex Arena’da görülmeden rakiplerini gözetlemek için hava dronları kullanıyor. Ayrıca kendine ait bir sırrı var: Adı Tae Joon Park ve onu cinayetle suçlayan kişileri bulmak için Apex Games’e katıldı.

Küçük yaşta terk edilmiş bir yetim olan Tae Joon, üvey kız kardeşi Mila Alexander ile birlikte Mercenary Syndicate için bilgisayar mühendisi olarak sefaletten kurtuldu. Bir gün, Tae Joon ve Mila, Oyunların kendi bilgisayar sistemlerinde saklanan herhangi bir Apex Games karşılaşmasının sonucunu tahmin edebilecek bir algoritmaya rastladılar. Bu, yanlış insanların dikkatini çekti – ertesi gün Mila ortadan kayboldu ve Tae Joon, cinayetle suçlandıktan sonra saklanmak zorunda kaldı. Şimdi adını temize çıkarmak için Oyunlara katıldı – çünkü bazen sahne ışıkları saklanacak en iyi yer.

 

Gerçek ad:Tae Joon Parkı
Yaş:31
Ana Dünya:Gaea
Taktik Yetenek:Gözetim Drone
-Crypto,drone açar ve drone kontrolüne geçer bu esnada hareket edemez.Bu drone düşmanları,tuzakları ve ipuçlarını gördüğünde kırmızı şekilde tarar eğer hedefler drone görüş alanından çıkarsa kırmızı işaret kalkar.Crypto drone,u belirli bir pozisyonda bırakabilir ve tekrar ana moduna geçebilir. Ayrıca Drone ölen takım arkadaşın banner’ını alabilir,kaldırabilir,bir sonraki alanı gösteren vericiyi etkinleştirebilir,kapıları ve loot kutularına açıp kapatabilir.Ayrıca crypto drone ile oyunda bulunan bannerlardan 200m içinde kaç takımın olduğunu görebilir ve pingleyerek takım arkadaşlarına bildirim gönderebilir.
Pasif Yetenek:Neurolink
-Drone’un gördüğü herşeyi takım arkadaşlarınında görmesini sağlar.
Üstün Yetenek:Drone EMP
-Crypto bu yeteneği sadece drone açıkken etkinleştirebilir. Kullanıldığında drone bulunduğu geniş bir alana EMP patlaması patlatır ve kalkanı olan rakiplerin kalkanı 50 hasar alır(kişi başına) tüm tuzaklar yok edilir ve bulunan düşmanlar bir süre sersemleme etkisinde kalır.(Patlama bölgesine Crypto yakınsa oda hasar alır ve sersemler takım arkadaşları ise hasar almaz sadece sersemler.
Taktik:

Crypto ile drone açmadan önce bulunduğunuz konuma çok dikkat etmelisiniz muhakkak güvenli bir yer olmalı ya da takım arkadaşlarınız sizi gözetlemeli.Yoksa mermiyi yersiniz 🙂 usta bir crypto olana kadar drone için çalışın hızlı olmak püf nokta

çok hızlı bakıp kapatabilme yeteneğiniz olmalı bu sayede çatışma anında hemen kontrol edip tekrar savaşa dönebilrsiniz.

Crypto oyundaki gerçekten en profesyonellik isteyen bir Legend’dır bu karakterde profesyonel olmak ise zaferi beraberinde getirir diyebilirim 🙂

Şimdi şu çok merak edilen düşük profil olayına değinelim.

Apex Legends’da Düşük Profil Nedir?

Apex Legends Low Profile, bazı oyuncuların sahip olduğu oyun içi bir özelliktir. Düşük Profil, küçük isabet alanlarına sahip karakterlerin sahip olduğu pasif bir yetenektir. Bu karakterler silah atışlarından veya el bombalarından gelen hasar aldıklarında, azalan isabet alanlarını telafi etmek için fazladan% 5 hasar alırlar. Şu an itibariyle bu pasif yeteneğe sahip olan oyuncular, oyundaki en küçük karakterler olan Lifeline, Watson ve Wraith’tir.

Apex Legends’da Güçlendirilmiş Nedir?

Respawn ile aynı zamanda Düşük Profil avantajını eklediler ve aynı nedenle Fortified adında başka bir yetenek eklediler. Bu yetenek, en büyük isabet alanlarına sahip Efsaneler için ek bir pasif yetenek görevi görür.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip efsaneler , tüm düşman saldırılarından % 15 daha az hasar alarak onları öldürmeyi zorlaştırır. Fortified Legends ayrıca vurulmanın getirdiği yavaş etkiye karşı tamamen bağışıktır .

Yine, kulağa güçlü geliyor, ancak gerekli olmasının nedeni, bu Efsanelerin, diğer Efsanelere göre atış yapmak için çok daha kolay olan nispeten büyük hedefler olmasıdır.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip karakterler şunlardır:

  • Caustic
  • Gibraltar

Umarım Açıklayıcı Olmuşumdur. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle..^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın