Caustic “Zehirli Tuzakçı” Legend Rehberi

Anasayfa » Haberler » Caustic “Zehirli Tuzakçı” Legend Rehberi
 Duyurular

Caustic “Zehirli Tuzakçı”

Alexander Nox, Frontier’in önde gelen pestisit gazı üreticisi Humbert Labs’ta çalışan en parlak bilim adamlarından biriydi. Nox, Outlands’i sürdüren mahsulleri korumak için gereken pestisit bolluğuna yönelik yeni formüller geliştirmek için gece gündüz çalıştı. Ancak kısa süre sonra, test yöntemlerinin ilerlemenin engellendiğini fark etti. Hareketsiz dokudan daha fazlasını test etmesi gerekiyordu: Canlı deneklere ihtiyacı vardı.

Nox, gizlice çalışırken, kreasyonlarındaki güzelliği ve dokundukları her şeyi yok etme yeteneklerini görmeye başladı. Ancak Humbert Labs’ın başkanı kısa süre sonra korkunç deneylerini keşfetti ve yüzleşmeleri laboratuvarın alevler içinde kalmasıyla sona erdi. Şimdi, Caustic adı altında yarışarak gazlı kreasyonlarını Apex Games’te çalıştırıyor ve etkilerini büyük bir ilgiyle gözlemliyor.

 

Gerçek ad:Alexander Nox
Yaş:48
Ana Gezegen:Gaea
Taktik Yetenek: Nox Gaz Tuzağı
-Caustic bir yere gaz tuzağı koyar gaz tuzağı düşman veya silah mermisi hasarıyla açılır ve yakında bulunan düşmanlara hasar verir takım arkadaşları ise gazdan etkilenmez ama görüş kısıtlanır
(Bu hasar direkt can barından gider)
Pasif Yetenek: Nox Görüşü
-Nox gazının içinde olan düşmanları caustic görebilir.
Üstün Yetenek: Nox Gaz Bombası
-Caustic bir bölgeye gaz bombası atar  bu bomba hemen patlar ve heryeri gaz bulutu ile sarar bu buluttaki düşmanlar can barından direkt hasar alırlar.

Taktik:

Caustic ile genelde kapalı alanlara oynamaya önem verin. Bir kapalı alanı savunmakta causticin üstüne yoktur gaz tuzaklarınızı kapı girişlerine ve rakiplerin geçmeye çalışacağı yerlere koyarak ordan geçmelerine izin vermemiş olursunuz. Dediğim gibi Caustic ile oynuyorsanız kapalı mekanlarda olmalısınız.

Şimdi şu çok merak edilen düşük profil olayına değinelim.

Apex Legends’da Düşük Profil Nedir?

Apex Legends Low Profile, bazı oyuncuların sahip olduğu oyun içi bir özelliktir. Düşük Profil, küçük isabet alanlarına sahip karakterlerin sahip olduğu pasif bir yetenektir. Bu karakterler silah atışlarından veya el bombalarından gelen hasar aldıklarında, azalan isabet alanlarını telafi etmek için fazladan% 5 hasar alırlar. Şu an itibariyle bu pasif yeteneğe sahip olan oyuncular, oyundaki en küçük karakterler olan Lifeline, Watson ve Wraith’tir.

Apex Legends’da Güçlendirilmiş Nedir?

Respawn ile aynı zamanda Düşük Profil avantajını eklediler ve aynı nedenle Fortified adında başka bir yetenek eklediler. Bu yetenek, en büyük isabet alanlarına sahip Efsaneler için ek bir pasif yetenek görevi görür.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip efsaneler , tüm düşman saldırılarından % 15 daha az hasar alarak onları öldürmeyi zorlaştırır. Fortified Legends ayrıca vurulmanın getirdiği yavaş etkiye karşı tamamen bağışıktır .

Yine, kulağa güçlü geliyor, ancak gerekli olmasının nedeni, bu Efsanelerin, diğer Efsanelere göre atış yapmak için çok daha kolay olan nispeten büyük hedefler olmasıdır.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip karakterler şunlardır:

  • Caustic
  • Gibraltar

Umarım Açıklayıcı Olmuşumdur. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle..^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın