CALL OF DUTY®: MODERN WARFARE® II BEŞ GÜNLÜK ÜCRETSİZ ERİŞİM

Anasayfa » Haberler » CALL OF DUTY®: MODERN WARFARE® II BEŞ GÜNLÜK ÜCRETSİZ ERİŞİM
 Duyurular

Arkadaşlarınızı ve ailenizi arayın: Call of Duty®’de savaş kızışıyor: Modern Warfare® II’de savaş kızışıyor ve zaferi garantilemek için mevcut tüm Operatörlere ihtiyacınız olacak.

Sezon 01 Reloaded’ın 14 Aralık’taki lansmanının ardından, Çok Oyunculu Ücretsiz Erişim dönemi herkesi 15 Aralık’tan 19 Aralık’a kadar TSİ 10’da Çok Oyunculu deneyimin sınırlı bir bölümünü denemeye davet ediyor. Farm 18, El Asilo ve Season 01 Reloaded’ın en yeni haritasına konuşlanın: Sevkiyat. Üçüncü Şahıs varyantları da dahil olmak üzere Takım Ölüm Maçı, Hardpoint, Domination ve Kill Confirmed’de yarışın.

Klasik Çok Oyunculu haritanın karadan, tehlikeli uluslararası sularda seyreden bir kargo gemisine taşınmasıyla denizcilikle ilgili bir Sevkiyat deneyimine hazırlanın. Haritanın görsel olarak yenilenmesinin yanı sıra, bu yinelemede daha az mantolama ve görüş noktası bulunduğundan daha ayakları yere basan bir savaş deneyimiyle karşılaşacaksınız.

Düşman işgalindeki konteynerleri patlatmak için Matkap Şarjörlerinizi hazırlayın ve gelen el bombalarını etkisiz hale getirmek için Kupa Sisteminizi fırlatın. Hepsinden önemlisi, hareket halinde kalın ve saldırıyı bırakmayın. Hayranların çok sevdiği bir klasiğin bu yeniden uyarlamasında hakimiyet kurmak için haritayı detaylandıran ve ipuçları ve taktikler sunan derinlemesine Shipment Çok Oyunculu rehberimizi ziyaret edin.

Yepyeni Üçüncü Şahıs Modunu Deneyin

Modern Warfare® II’nin yeni Üçüncü Şahıs Oynatma Listelerinde yeni bir bakış açısı edinin. Bu varyantta kamera Operatörünüzün omzunun arkasına yerleştirilerek çevrenizi daha iyi görmenizi sağlar ve geleneksel birinci şahıs görüşüne kıyasla benzersiz bir oyun deneyimi sunar. Ücretsiz Erişim denemesi sırasında oyuncular Team Deathmatch, Hardpoint, Domination ve Kill Confirmed’in Üçüncü Şahıs versiyonlarına girebilirler.

Ana Haritalar: Farm 18, El Asilo

Farm 18 ve El Asilo ile Modern Warfare II’nin temel başlangıç haritalarından ikisine konuşlanın. Bu orta büyüklükteki haritalar, Farm 18’de gizli bir eğitim tesisi ve El Asilo’da bir akıl hastanesi olmak üzere her biri büyük bir merkezi bina etrafında odaklanan arenalarla oyunculara meydan okuyor. Şüphelenmeyen düşmanların üzerine atlamak için Çıkıntıya Asılma gibi yeni manevraları kullanın ve maç boyunca ek Avantajların kilidini açan yepyeni Avantaj Paketi sistemini öğrenin.

Modern Warfare II Çok Oyunculu Ücretsiz Erişim 15 Aralık’ta başlayacak ve 19 Aralık’ta TSİ 10’da sona erecek. Oynamak için ek bir indirme gereklidir.

 

Soğukkanlı kalın.

 

kaynakça:COD Resmi Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın