Bloodhund “Teknolojik Takipçi” Legend Rehberi

Anasayfa » Haberler » Bloodhund “Teknolojik Takipçi” Legend Rehberi
 Duyurular
Bloodhund “Teknolojik Takipçi”

 

 

 

Bloodhound, Outlands genelinde Frontier’in gördüğü en büyük oyun avcılarından biri olarak biliniyor. Talos’taki New Dawn sanayi fabrikasında görev yapan iki mühendisin çocuğu Bloodhound, bir erimenin tesisi yok etmesi ve her ikisinin de ebeveynlerini öldürmesinin ardından amcaları Artur tarafından götürüldü. Artur onlara doğanın ihtişamına odaklanan ve modern teknolojiyi reddeden bir inanç sistemi olan Eski Yolları öğretti. Yine de Bloodhound sürekli olarak teknolojik harikalara çekildi ve nihayetinde köylerinin insanlarını avlayan ve hayatlarının yolunu sonsuza dek değiştiren bir Goliath’ı alt etmek için hem yeni hem de eski yöntemler kullandı.

Bloodhound’un benzersiz izleme becerileri, katıldıkları her takım için bir nimettir ve gizli rakipleri ortadan kaldırmalarına ve düşman hareketlerini izlemelerine yardımcı olur. Onlara rehberlik etmesi için Dünya’nın Eski İskandinav Tanrılarını çağıran Bloodhound, kaderin zaten belirlenmiş ve sonunda hepsini ölüme götüren bir yol olduğuna inanıyor. Ancak bu bilgiyle birlikte güç gelir, çünkü o gün gelene kadar Bloodhound durdurulamayacaklarını bilir.

Gerçek ad:Bilinmiyor
Yaş:Bilinmiyor.
Ana Gezegeni:Talos
Taktik Yetenek:Bloodhund belirli bir alanı tarar ve o alandaki düşmanları,tuzakları ve ipuçlarını belirli bir süre ortaya çıkarır.
Pasif Yetenek:Bloodhund düşmanların yaptığı her hareketi takip edebilir açılan dropların kaç saniye önce açıldığını basılan yerlerden kaç saniye önce geçtiklerini gibi birçok şeyi takip edebilir ve bu bloodhund’ın en manyak özelliğidir.
Üstün Yetenek:Bloodhund tüm duyularını geliştirir ve daha hızlı hareket eder daha iyi görür ve daha iyi duyar bu özellik açıkken herşey gri düşmanlar kırmızı gözükür ve tam bir avcı gibi onları katleder duman içinde olan düşmanlar bile bloodhund’ın gözünden kaçamaz 🙂
Taktikler:

Bloodhund ile pasif üzerinde kendinizi geliştirin gerçekten kusursuz bir pasifi var düşmanların neler yaptığını görerek takımınızda lider pozisyonuna gelebilirsiniz siz ne derseniz o olur bu açıdan inanılmaz güçlü bir karakterdir kendisi.  Bloodhund’dan henüz kaçabilen ve kurtulan birisini görmedim eğer öyle birisi varsa Bloodhund’ı oynayan kişi ya çocuk ya da beceriksizdir.

 

Şimdi şu çok merak edilen düşük profil olayına değinelim.

Apex Legends’da Düşük Profil Nedir?

Apex Legends Low Profile, bazı oyuncuların sahip olduğu oyun içi bir özelliktir. Düşük Profil, küçük isabet alanlarına sahip karakterlerin sahip olduğu pasif bir yetenektir. Bu karakterler silah atışlarından veya el bombalarından gelen hasar aldıklarında, azalan isabet alanlarını telafi etmek için fazladan% 5 hasar alırlar. Şu an itibariyle bu pasif yeteneğe sahip olan oyuncular, oyundaki en küçük karakterler olan Lifeline, Watson ve Wraith’tir.

Apex Legends’da Güçlendirilmiş Nedir?

Respawn ile aynı zamanda Düşük Profil avantajını eklediler ve aynı nedenle Fortified adında başka bir yetenek eklediler. Bu yetenek, en büyük isabet alanlarına sahip Efsaneler için ek bir pasif yetenek görevi görür.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip efsaneler , tüm düşman saldırılarından % 15 daha az hasar alarak onları öldürmeyi zorlaştırır. Fortified Legends ayrıca vurulmanın getirdiği yavaş etkiye karşı tamamen bağışıktır .

Yine, kulağa güçlü geliyor, ancak gerekli olmasının nedeni, bu Efsanelerin, diğer Efsanelere göre atış yapmak için çok daha kolay olan nispeten büyük hedefler olmasıdır.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip karakterler şunlardır:

  • Caustic
  • Gibraltar

Umarım Açıklayıcı Olmuşumdur. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle..^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın