Bangalore “Profesyonel Asker” Legend Rehberi

Anasayfa » Haberler » Bangalore “Profesyonel Asker” Legend Rehberi
 Duyurular

Bangalore “Profesyonel Asker”

Kendisinin, ailesinin ve dört ağabeyinin hepsinin IMC’de görev yaptığı askeri bir ailede doğan Bangalore, hayatı boyunca olağanüstü bir asker oldu. Kendini IMC amacına adamış, IMC Askeri Akademisi’nde sınıfının en iyisiydi ve bir Barış Muhafızı’nı parçalayabilen, onu bir Precision Choke hop-up ile donatabilen ve yirmi saniyenin altında – gözleri bağlı – tekrar bir araya getirebilen tek öğrenci.

Gridiron’daki Savaş’ı takip eden aylarda, Anita ve kardeşi Jackson’ın gemide olduğu IMS Hestia, kimliği belirsiz saldırganlar tarafından saldırıya uğradı. Dış gövdedeki bir bomba geminin bir parçasını havaya uçurdu … ama Jackson onu korumak için kendi hayatını feda etmeden önce değil. Anita, Jackson uzay boşluğuna çekilirken çaresizce izledi. Bir Sendika gezegenine düştükten sonra, Anita hem işi hem de öldüğüne inanmayı reddettiği erkek kardeşini aradı, böylece onlarca yıllık eve dönüş yolculuğuna başlayabilirlerdi. Şimdi, ailesinden kalanlar ile yeniden bir araya gelmek için destansı yolculuğa eve geri dönmeye istekli bir pilot bulma umuduyla Apex Games’te para toplamak için savaşıyor.

Gerçek Ad:Anita Williams
Yaş:38
Ana Gezegen:Gridiron
Taktik Yetenek Bangalore belirli mesafeye smoke/sis bombası atar rakibe gelirse 10 hasar verir.
Pasif Yetenek:Bangalore saldırı altındayken çok hızlı koşmaya başlar.
Üstün Yetenek:Bangalore bir noktaya yardım feneri atar fenerin olduğu bölgeye hava saldırı ile roketler düşer roketler düştükten belirli bir süre sonra patlamaya başlar.
Taktikler:

Bangalore ile biryerde sıkışıp kalmak imkansız gibidir sis perdesini kullanarak bulunduğunuz bölgeyi kör ederek rakiplerin sizi görmesini çok rahat bir şekilde engelleyebilirsiniz. Takım arkadaşlarınızı kaldırırken,şırınga veya shield basarken son derece güvenilir olur. Uzak mesafeden sıkan snipercılar için ise yapmanız gereken sis perdesini onlara atmak bu sayede kör olup sizi göremeyeceklerdir. Bangalore’un ultisi ise genelde dikkat dağıtmada ve dar alanlarda rakibin hiçbirşey yapamayacığı kadar etkili bir ultidir. Süresi geç dolduğu için onu iyi zamanda kullanacağınızdan emin olmalısınız 🙂

 

Şimdi şu çok merak edilen düşük profil olayına değinelim.

Apex Legends’da Düşük Profil Nedir?

Apex Legends Low Profile, bazı oyuncuların sahip olduğu oyun içi bir özelliktir. Düşük Profil, küçük isabet alanlarına sahip karakterlerin sahip olduğu pasif bir yetenektir. Bu karakterler silah atışlarından veya el bombalarından gelen hasar aldıklarında, azalan isabet alanlarını telafi etmek için fazladan% 5 hasar alırlar. Şu an itibariyle bu pasif yeteneğe sahip olan oyuncular, oyundaki en küçük karakterler olan Lifeline, Watson ve Wraith’tir.

Apex Legends’da Güçlendirilmiş Nedir?

Respawn ile aynı zamanda Düşük Profil avantajını eklediler ve aynı nedenle Fortified adında başka bir yetenek eklediler. Bu yetenek, en büyük isabet alanlarına sahip Efsaneler için ek bir pasif yetenek görevi görür.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip efsaneler , tüm düşman saldırılarından % 15 daha az hasar alarak onları öldürmeyi zorlaştırır. Fortified Legends ayrıca vurulmanın getirdiği yavaş etkiye karşı tamamen bağışıktır .

Yine, kulağa güçlü geliyor, ancak gerekli olmasının nedeni, bu Efsanelerin, diğer Efsanelere göre atış yapmak için çok daha kolay olan nispeten büyük hedefler olmasıdır.

Güçlendirilmiş yeteneğe sahip karakterler şunlardır:

  • Caustic
  • Gibraltar
Umarım Açıklayıcı Olmuşumdur. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle..^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın