Banda MS’in Modern Warfare 2 ile yaptığı işbirliği 2022’nin en çok izlenen video oyunu fragmanlarından biri oldu

Anasayfa » Haberler » Banda MS’in Modern Warfare 2 ile yaptığı işbirliği 2022’nin en çok izlenen video oyunu fragmanlarından biri oldu
 Duyurular

Her ne kadar The Game Awards sırasında fark edilmemiş olsa da, Call of Duty: Modern Warfare 2’nin yılın en çok beklenen ve ticari açıdan en başarılı oyunlarından biri olduğuna şüphe yok. Bu nedenle oyunun, bu arada Meksika’da geçen Campaign modunu tanıtmak için Meksikalı grup MS’in bir corrido’sunu kullandığı bildirildi.

Melodi sadece yaratıcı bir pazarlama kaynağı değil, aynı zamanda son derece etkili bir melodiydi. GamesIndustry.biz tarafından yayınlanan yıllık video oyun endüstrisi raporuna göre, Banda MS’in kısaca “141” olarak adlandırılan müzik videosu, League of Legends 2022 sezonu sinematiğinin (139,7 milyon görüntüleme) ardından yılın en çok izlenen ilk 10 video oyun fragmanı arasında üçüncü sırada yer aldı.

Yaklaşık 3 dakika süren ve 38,2 milyon kez izlenen video, 29,5 milyon kez izlenerek dördüncü sırada yer alan oyunun tanıtım fragmanından daha fazla izlendi.

Sergio Lizárraga’nın daha çok Banda MS olarak bilinen La Banda Sinaloense MS grubu tarafından tuba, trompet ve tarolaların ritmiyle seslendirilen şarkı, Call of Duty: Modern Warfare 2 senaryosunun ana kahramanı olan Task Force 141’i konu alıyor.

”Call of Duty: Modern Warfare 2”: Her açıdan bir başarı
Bu yılın Ekim ayı sonunda piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare 2, sektör için bir dönüm noktası olan 2009 tarihli adaşının yeniden yapımıdır. Ama sadece 10 günde 1 milyar dolar hasılat yapan bu uyarlama da öyleydi.

kaynakça: 3djuegos

Katkıda bulunanlara teşekkür ederim;

• Discord : 4HM3D#1111

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın