Awakening Etkinliğinden Yeni Sızıntılar! & Valkyrie Heirloom’u

Anasayfa » Haberler » Awakening Etkinliğinden Yeni Sızıntılar! & Valkyrie Heirloom’u
 Duyurular

Merhaba, Önceki haberde paylaştığımız Awakening Etkinliğinden Yeni sızıntılar ortaya çıktı..

Sızıntıya göre, etkinlik ile gelen güncelleme ile Olympus haritasına Lifeline için bir bina geliyor. Apex Legends’i eskiden beri oynayan kullanıcılar, kings canyon haritasına gelen Legend alanlarını hatırlarlar, Respawn bu kez yeni Legend alanını Kings Canyon dışına, Olympus haritasına eklemiş gibi görünüyor. Bu alan kalıcı mı olacak bu konuda net bir bilgi yok, fakat etkinlikle birlikte geleceği aşikar.

Kings Canyon’a gelen Legend alanlarını hatırlayalım;

 

Görsel haritada işaretli alanlarda görüldüğü gibi,

  • Gauntlet : Octane
  • Caustic Treatment : Caustic
  • Crypto’s Map Room : Crypto
  • Capacitor : Wraith

Şeklinde legend alanları olarak geçiyor. Her bir legend alanı kendisine has özelliklere sahip.. Örneğin Caustic Treatment alanında, zehirli gaz içine saklanmış 4 adet legendary item bulunmakta. Crypto’s map room’da kings canyonu 3 boyutulu mini map şeklinde ve içeriğinde rakiplerinizi görebileceğiniz bir uydu sistemi bulunmakta veya Capacitor’da sizin uçarak bölgeden uzaklaşmanıza olanak sağlayan bir uçuş portalı yer almakta gibi..

Yeni gelen Lifeline sızıntısına dönecek olursak, aşağıda bir video bırakıyorum.. Bu videodan da anlaşılacağı üzere, bu alanda devasa bir D.O.C. health drone’un alternatifi bulunuyor. Bölgeye giren kişilerin canları çok hızlı bir şekilde doluyor. Bunun yanı sıra Binanın arka tarafında Care Package çağırabileceğiniz bir ultimate iniş bölgesi yer alıyor, bu bölgede lifeline care package çağırabiliyorsunuz..

 

Önceki haberde paylaştığımız bilgileri hatırlamayanlar için bir hatırlatmada bulunmakta fayda var, Sızıntılara göre Lifeline için 21 Haziranda gelmesi planlanan bir Buff mevcut. Bu Buff’a göre;

  • D.O.C. Heal Drone can havuzu 150’den 9999’a yükseltildi
  • D.O.C. Heal Drone can doldurma kullanımı için gerekli yaklaşım alanı 2 katına çıkarıldı
  • Düşen takım arkadaşları, artık istediğinde Lifeline’nin Combat Revive özelliğini devre dışı bırakabilirler “yani yeniden canlanırken olası bir tehlikede bunu iptal ettirebilirsiniz”
  • Care Package ultimate cooldown “yeniden kullanma için gerekli zaman” süresi, 5 dk‘dan 3 dk 30 sn‘ye ye düşürüldü.

Lifeline için gelecek olan Buff, yine sızıntıya göre 21 Haziran’da geleceği yönünde olduğu için, Awakening etkinliğinin de yine bu tarihte, 21 Haziran’da geleceğini söylemek doğru olacaktır. Tabi bunlar sızıntı bilgiye dayanan yorumlar, yani bir kesinliği yok..

Önceki habere buradan ulaşabilirsiniz;

Apex Legends Awakening Etkinliği – Bangalore Prestige Skin’i

Ek olarak, bir sızıntı daha.. Yayınlanan sızıntılarla Valkyrie Heirloom’unun detaylı oyun için animasyonları ve kullanım anları yayınlandı.. Anlaşılan o ki Valkyrie noodle’u çok seven biriymiş.. Heirloom’unda bulunan alevli gaz ile noodle’unu ısıtıp yediğini görebiliyoruz.. Ayrıca bu heirloom’lar ile birlikte Valkyrie’nin bir yakın dövüş ustası olduğunu söylemek te yanlış olmaz sanırım.. Yorumu sizlere bırakıyor, video’yu ekliyip bu habere bu günlük burada son veriyorum.. Bu gün 18:00’de yayımlanacak olan trailer’i heyecanla bekliyor olacağız. Haberi olmayanlar için Trailer linkini aşağıya bırakıyorum..

 

Önceki haberimizde paylaştığımız “Awakening” ektinliğine özel sızıntı skin’ler için yeni bir sızıntı olan video’yu da aşağıya ekliyorum..

Apex Legends | Stories from the Outlands: Family Business : https://www.youtube.com/watch?v=btl-vYT2YtM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın