Apex Mobile’in Kapalı Betası Başlıyor!

Anasayfa » Haberler » Apex Mobile’in Kapalı Betası Başlıyor!
 Duyurular

Apex Legends Mobile, akıllı telefonlara geliyor. Respawn, popüler battle royale unvanının dokunmatik ekran uyumlu bir sürümü için yakında bir beta sürümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. İşte bilmeniz gereken her şey.

Modern akıllı telefonlar gelişmeye devam ettikçe, mobil oyunlar daha uygulanabilir hale geliyor ve en iyi geliştiricilerin çoğu, taşınabilir cihazlardakiler için oyunlarının sürümlerini oluşturmaya odaklandı.

Bazı oyunlar, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Call of Duty serisinin beğenileri büyük bir başarı elde ederek mobil cihazlara erken sıçradı. Şimdi, Apex Legends aynı tedavi için mağazada.

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi:

 

19 Nisan’da Respawn , mobil oyun için ilk bölgesel beta testlerinin ayın ilerleyen günlerinde başlayacağını ve Hindistan ve Filipinler’de işleri başlatmak için “birkaç bin oyuncu” için kapalı betalar yapılacağını duyurdu.

19 Nisan’da Respawn , mobil oyun için ilk bölgesel beta testlerinin ayın ilerleyen günlerinde başlayacağını ve Hindistan ve Filipinler’de işleri başlatmak için “birkaç bin oyuncu” için kapalı betalar yapılacağını duyurdu.

Ardından beta, “önümüzdeki aylarda dünya çapında daha fazla bölgede ve oyuncuda kullanıma sunulacak.”

Apex Legends Mobile beta için nasıl kayıt olunur?

İlk testler “2021 İlkbaharında” başlar ve yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir. Respawn, “Testlere devam ederken bu testlerin boyutunu genişletecek, yeni bölgeler ekleyeceğiz ve iOS desteğini uygulayacağız. Daha genişlemeye hazır olduğumuzda, oyuna ön kayıt yaptırmanıza ve betalarla ilgili haberler için kaydolmanıza olanak tanıyan bir sayfa açacağız. ”

Apex Legends Mobile’ı kim geliştiriyor?

Apex oyun direktörü Chad Grenier’e göre Respawn Entertainment, mobil versiyonun geliştirilmesi söz konusu olduğunda uygulamalı bir yaklaşım benimsiyor.

Grenier, “Respawn’da Apex Legends Mobile’ın oluşturulmasına liderlik etmek için mobil oyun geliştirme uzmanlarıyla dolu özel bir ekip kurduk” dedi. “Ancak bu, yerleşik Apex Legends ekibimiz ve diğer ortaklarımızla ortak bir çaba.”

IGN Hindistan’dan bir önceki rapora göre , Tencent geliştirmenin bir parçası. Call of Duty’yi avuç içi cihazlara taşıyan Çinli şirket, bu alanda zaten zengin bir deneyime sahip.

 

Apex Legends Mobile iPhone ve Android’de olacak mı?

Beta testinin ilk turunda, Apex Legends Mobile yalnızca Android cihazlarda kullanılabilecek ancak Grenier, testler genişledikçe ve tam bir sürüme yaklaşıldıkça iOS desteğinin de ekleneceğini söyledi.

Apex direktörü, “Bu [betalardan] ilki 2021 İlkbaharında başlıyor ve yalnızca Android cihazlarda mevcut olacak,” diye yazdı. “Testlere devam ederken, bu testlerin boyutunu genişletecek, yeni bölgeler ekleyeceğiz ve iOS desteğini uygulayacağız.”

Apex Legends Mobile’de çapraz platform olacak mı?

Bu, halihazırda sağlam bir cevabımız var ve bu hayır, Apex Legends Mobile PC veya konsol ile çapraz uyumlu olmayacak, bu nedenle yalnızca diğer mobil oyunculara karşı oynayacağınız garanti.

Respawn, “Apex Legends Mobile, telefonda mevcut olan en gelişmiş battle royale savaşıyla sonuçlanan akıcı kontroller ve özenli optimizasyonlarla, dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlandı” diyor.

Çoğu mobil oyun, Fortnite haricinde, genellikle PC ve konsol muadillerinden ayrı tutulur ve bir telefonun ve bir oyun donanımı / konsolunun sahip olduğu farklı güç miktarı göz önüne alındığında, hızlı bir şekilde söz konusu olduğunda bir anlam ifade eder. Apex gibi hareketli oyun.

Umarım Pubg ve Call of Duty gibi büyük kitle tarafından oynanır Ea’nın dediğine göre mobil battle royale’de devrim niteleğinde olacak.

Hep birlikte merakla bekliyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın