Apex Legends’ın “UZATMA” Çizgi Romanının 2. Serisi Ortaya Çıktı!

Anasayfa » Haberler » Apex Legends’ın “UZATMA” Çizgi Romanının 2. Serisi Ortaya Çıktı!
 Duyurular
Apex Legends’ın yeni çizgi romanı 7 Temmuzda Geliyor.

Respawn Entertainment, Apex Legends’ın arkasına oldukça kapsamlı bir lore eklemek için yoğun mesai harcıyor. Hatta yayınlanan hikaye videoları ile karakterleri birbirine bağlayan geliştirici, oyun içerisinde de bu karakterlerin birbirleri ile etkileşime girmesine olanak sağlıyor. Fakat Apex Legends’ın hikayesi büyümeye devam edecek. Hem de çizgi romanlarla….

Evet, yanlış duymadınız. Apex Legends alemi de bir çizgi roman dizisine kavuşacak. Dark Horse ile anlaşan Respawn, bu hikayelerin “canon” niteliği taşıdığının altını çiziyor. Yani gelecekteki oyunlarda bu çizgi romanlarda yaşanan olayların yansımasını görebileceğiz.

Apex Legends: Overtime isimli bu çizgi romanda, 16 karakterin tamamının hikayesi gözler önüne serilecek. Tek bir amaç için güçlerini birleştirecek tüm efsaneler; şehirleri deli bilim adamlarından, süikastçilerden ve Apex Oyunlarını düzenleyen Syndicate isimli kötü organizasyondan kurtarmaya çalışacak.

 

Daha önce duyurulan Overtime/uzatma serisinin 2 haziranda çıkacağını biliyoruz 4 seriden oluşacak bu çizgi romanında şimdi 2.sürümünün tarihi  7 temmuz olarak söylendi.

 

7 Temmuz’da gelmesi beklenen bu 2. seriden ise ufak bir paragraf paylaşıldı.

“Üç Efsane arenadan çıkıp kargaşa ve parti dolu başka bir geceye doğru yürüyor. Elbette, yasadışı dolu Solace gezegeninde bazı günler güvenli olmalı. . . sağ? Ne yazık ki kahramanlarımız için suikastçılar, robot avcıları ve neon ışıklı sokaklarda daha da kötüsü dolaşan insanlar var. ”

 

gönül isterki dizi/film olsun 🙂 ama daha 2 yılını yeni doldurmuş bir oyunun bu kadar hızlı ilerlemesi gerçekten inanılmaz. Bugün çizgi roman yarın dizi/film demek Ea’nın yayıncısı olduğu bu oyunu gelecekte gerçekten güzel hikayelerin beklediğini söyleyebilirim.

 

Okumaya fırsatı olamayacaklar ya da edinemeyenler için okuyup size özet yazısı yapacağımdan emin olabilirsiniz.

 

Bugünkü yazımızın sonuna geldik sonraki yazımıda görüşmek dileğiyle..^^

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın