Apex Legends’a Hediye Gönderme Sistemi Geliyor

Anasayfa » Haberler » Apex Legends’a Hediye Gönderme Sistemi Geliyor
 Duyurular

APEX LEGENDS Oyun içi hediye gönderme sistemini getirmeyi planlıyor. Apex Legends skinleri ve diğer satın alınabilir itemleri hediye olarak göndermek topluluğun uzun zamandır istediği bir şeydi. Respawn bunun üzerine çalıştıklarını onayladı.

 

Respawn Entertainment, Apex Legends’ta hediye göndermenin istedikleri bir şey olduğunu kabul etti, ancak bunu oyuna dahil etme konusunda dikkatli davranıyorlar. 14. Sezonun gelişi ve Legends kadrosuna Vantage ‘in gelişiylede birlikte , Titanfall’dan ilham alan battle royale shooter oyununda(Apex Legends) bir çok değişiklik bekleniyor . Yeni sezonda gelen her şeyin yanı sıra geliştiriciler, 14. Sezon basın etkinliğinde yalnızca oyuna hediye gönderme sistemiyle ilgilenmediklerini, bunun er ya da geç olabileceğini doğruladılar.

Apex Legends’a hediye gönderme sistemi geliyor

Apex Legends Tasarım Direktörü Evan Nikolich, hediye gönderme sistemini bir süredir dahil etmeye çalıştıkları bir özellik olduğunu açıkladı.

Evan Nikolich : “[Hediyelik] aslında şu anda aktif olarak üzerinde çalıştığımız bir konu. Bu, oyuna dahil etmeye çalıştığımız sistem. Bu sadece hediye göndermek veya satın almaktan daha karmaşık bir konu, bunu nasıl adil hale getiririz ve ona doğru motivasyonu veririz?”

Burada belirtmek istediği şey, biliyorsunuz ki ülkemizde ‘de var olan yerel fiyatlandırma özelliği. Yani EU da oynayan bir oyuncu 10 Euro ile 1.000 Apex Coin alırken bizim sadece 5 Euro gibi yarı fiyatına 1.000 Apex Coin almamız hediye gönderme sistemi geldiğinde işin karaborsaya yönelmesini sağlayacaktır. Bu gibi şeylerin önüne geçmek için sistemi tasarlamaya çalışıyorlar umarım bu rüzgar bizim yerel fiyatlandırmamıza vurmaz :).

 

Bunun gibi parasal işlemlerle uğraşmak, açıkça hassas bilgiler ve güvenlik ister. Respawn’ın bu sürece özen ve dikkatle davrandığı açıktır. Görünüşe bakılırsa, hediye verme hala geliştirme aşamasında ve uygulanmasına biraz daha zaman olabilir.

Öte yandan, Respawn, uzun zamandır beklenen yeni leveller ve yeni leveller ile gelecek olan packlerin de içinde olacağı Sezon 14 güncellemesini buradan okuyabilirsiniz.

 

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın