APEX LEGENDS SEZON 14 BATTLE PASS

Anasayfa » Haberler » APEX LEGENDS SEZON 14 BATTLE PASS
 Duyurular

Sezon 13 istediğiniz gibi değil miydi ? Yeterince iyi ve eğlenceli bulmadınız mı ? O zaman Sizi Sezon 14 ün yeniliklerine götüreyim. Bunu çok seveceğinizi, sizi şımartmayı başaracağını düşünüyorum. Bu kez Respawn bütçesini geniş tutmuş ve oyunculara bolca bedava içerik sunacak şekilde Sezon 14 e giriş yapmayı amaçlamış. O zaman gelin bu konuda savaş biletini inceleyelim.

Battle Pass skinlerine geçmeden önce önemli bir görevler ile ilgi değişiklikten bahsedeyim. Artık Sezon 14’te BP görevlerinde Battle Royale veya Battle Royale olmayan modlarda tamamlamak isteyip istemediğinize bağlı olarak 2 opsiyonlu şekilde değişecekler. Yani hem arena modun da görevleri yapabileceksiniz hem de Arena modunu sevmiyorsanız bunu Battle Royale modunda da yapabileceksiniz. Şahsen benim için çok güzel haber, savaş biletini yetiştirmek için sevmediğim Arena modunun görevlerinden uzak durabileceğim.

Sezonumuzun ismi ve teması Hunted (Avcı) olduğuna göre skin temamızın da Avcı temasına uygun olmasını beklemek gerekir. Bu temayı ve skinleri ne kadar çok beğenirsiniz bilmem ama kesinlikle konsept birebir uymuş. İşte Sezon 14 Battle Pass skinleri :

SEZON 14 BATTLE PASS – 100-110 Level Triple Take

 

SEZON 14 BATTLE PASS – WRAITH SETİ

SEZON 14 BATTLE PASS – HORIZON SETİ

SEZON 14 BATTLE PASS – BANGALORE SETİ

SEZON 14 BATTLE PASS – CAUSTIC SETİ

SEZON 14 BATTLE PASS – VANTAGE SETİ

SEZON 14 BATTLE PASS – TRAILER


SEZON 14 BATTLE PASS – TÜM OYUNCULAR İÇİN ÜCRETSİZ ÖDÜLLER

  • Wattson Skin
  • 7 Apex Packs
  • 11 Silah Skini
  • 4 Yükleme ekranı
  • Tüm efsaneler için tracker
  • 2 Müzik Paketi
  • 200 Apex Coin
  • Sezon Badge ‘i

Siz  Sezon 14 Savaş Bileti hakkında ne düşünüyorsunuz ? Şahsen ben Wingman skinini çok sevdim. Iron Sight’ı iyi gibi görünüyor.Ve Bu arada haberlerden hemen haberdar olmak için uygulamamızı indirmeyi ve bildirimleri açmayı unutmayın. Kendinize iyi bakın görüşmek üzere.

 

İlginizi çekebilecek başlıklar

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın