Gg Turkey, Bir topluluk platformudur. Kâr amacı gütmeyen bir ekip tarafından oluşturulan bu platform, temelinde Apex Legends oynayan türk oyunculara hizmet amacıyla inşa edilmiştir.

© Copyright Ggturkey

Katıl, Rekabet Et, Yüksel ! Gg Turkey

Apex Legends Sezon 10 “EMERGENCE” Ait İlk Bilgiler Geldi.

Bugün Yeni Legendımızın Hikaye Videosu Yayınlandı Ve Sezonla İlgili İlk Bilgiler Geldi.

Yeni Legend:SEER

Seer mikro drone’larını kullanarak rakiplerinin kaçabileceği yerleri hesap ederek onları tuzaklarıyla yakalar. Bir nevi Valoranttaki Cypher gibi bir karakter olacak.

Tasarımı cidden mükemmel duruyor yeteneklerininde bloodhund,crypto gibi rakiplerini yakalayabilecek aynı zamanda caustic wattson gibi tuzak kurma potansiyelininde olabileceği söyleniyor gerçekten değişik bir legenda benziyo respawn tasarım işinden anlıyor gerçekten keşke server…. anladınz.

Burda Caustic’i Finisher’ını kullanarak öldürdüğünü görüyoruz. Tasarımına bakılacak olursa Loba’dan sonra ilk defa kostümsüz hali efsane duran bir legend gelecek gibi duruyor 😀

YENİ SİLAH: RAMPAGE LMG

Rampartın özel olarak ürettiği bu silah oyunun yeni LMG’^si olacak

Worlds Edge Harita Güncellemesi:

Worlds Edge’in yeni hali EFSANEEE duruyor o iğrenç hava şeklinden kurtulması çok güzel olmuş oynamaktan nefret ettiğim bir haritaydı. Bu arada Train Yard’ın yok olduğunu görüyoruz temellerinde yeller esiyor 😀 Respawn yaptığı en iyi şeyi yapıp bölgelerin içinden geçmiş durumda aynı şey birkaç yer içinde söz konusu olabilir haritada deprem bölgelerinin olduğu yerlerden birtaneside gayzerin ordaki yer altı tüneli oranında temellerinde yeller estiğine eminim. Bunun dışında Harvester’a ne olduğu belirsizliğini koruyor hava şartına bakılacak olursa harvester ya durduruldu ya bozuldu ya da patladı. Termal Station gibi mekanlarında parçalandığı söylentilerin arasında umarım daha güzel biryer olmuştur.

 

Şimdilik bilgiler bu kadar yeni sezonumuzun Launch Tanıtım Fragmanı 22 Temmuz’da gerçekleşek olan Ea Live yayınında gösterilecek ve yeni legendımızın yeteneklerinin netliği artacak oyundan birkaç görüntüde gösterebilirler Apex’in geleceği ile ilgili konuşulacağı söyleniyor. Bekleyip göreceğiz…

 

Bugünkü yazımızında sonuna geliyoruz yeni legendımız seer hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara yazmayı unutmayın şahsen Revenanttan sonra en cool duran legend olabilir. 🙂

Merhabalar, Ben Buğra Gören, şu anda GGTurkey platformunda Editör olarak yer aldığımı söyleyebilirim. Detaylı biyografi bilgimi yakında sizler için güncelleyeceğim.

[email protected]