APEX LEGENDS MOBILE COLD SNAP YAMA NOTLARI

Anasayfa » Haberler » APEX LEGENDS MOBILE COLD SNAP YAMA NOTLARI
 Duyurular

Apex Legends Mobile başarılı çıkışıyla birlikte, Türkiye ‘deki mobile oyuncuları da kazanmayı başardı. Yavaş yavaş ülkemizde de popülerleşmeye devam eden Apex Legends Mobile ilk sezonunu geride bıraktı ve yeni sezon olan COLD SNAP güncellemesini duyurdu. Yeni sezonla ilgili tüm yama notlarını ve güncellemeleri görmek için aşağıdaki eksiksiz Apex Legends Mobile güncelleme notlarına göz atın.

YENİ LEGEND : LOBA 

Loba dokuz yaşındayken gölge tetikçi Revenant’ın ailesini öldürüşüne şahit oldu. Elinde hiçbir şey kalmamıştı, yankesicilik yaparak hayatta kaldı. Becerileri gelişmekte olan Loba kendisini kurtarmak için elindeki her aracı kullanmaya başladı. Nihayetinde girilemez olarak bilinen bir üsse girip içindeki Jump Drive teknolojisini ele geçirmesiyle her şey değişti. Yeni ışınlanma bileziği sayesinde en güvenli ve erişilmez şeyler bile artık onundu. Lüks bir hayat yaşama hayalleri de dahil. Dedikodular tüm Outlands’e yayıldı: Değerli ve iyi korunan bir şey istiyorsanız, gitmeniz gereken kişi Loba’ydı. Geçmişini bir kenara bırakmayı neredeyse başarıyordu. Revenant da Oyunlar’a katılınca, geçmişi geleceğinin önüne top mermisi gibi indi. Çaresizce onu öldürmenin bir yolunu ararken Revenant bedenleriyle dolu bir tesisi sabote etti. Bu sırada Skull Town’ı ve Thunderdome’u da yerle bir etti. Bu olaydan sonra bu tesisin Frontier’ın dört bir yanına gizlenmiş pek çok tesisten sadece bir tanesi olduğunu öğrendi. Onun sonunu getirmek için Oyunlar’a katıldı. Arenaların alınmayı bekleyen hazinelerle kaynıyor olması da cabası. Eğer talih yüzüne gülerse, intikama da sıra gelecek. Ama o zamana kadar gözüne takılan ışıltılara göz atacak.


Karakterin hikayesi ve daha fazla detaylı bilgi için : APEX LEGENDS LOBA sayfasına bakabilirsiniz

Loba oynanış videosuYENİ SÜRELİ OYUN MODU : ARMED & DANGEROUS 
Sadece Shotgun ve Sniperlarla mücadele edeceğiniz , Droplar da ise sadece Masstif ve Kraber bulunacak olan oyuncuların beğenisini kazanan oyun modu.
Sınırlı süre kalacak. Oyun modun da bazı başarımları yerine getirerek özel Badgelere sahip olabilirsiniz.

Town Takeover: The Climatizer ( Şehri Devralma : İklimleştirici)

Winter Warfare, World’s Edge’i ele geçirdi. World’s Edge’in bazı kısımlarını karla kaplayan bir maç sırasında İklimleştirici kapanacak ve açılacaktır! Ödüller için Worlds Edge’e girin! İklimleştirici açıkken, Frosted supply binler (Etkileşimde bulunup açtığımız loot kutuları) için  haritanızı kontrol edin. Bu sezon boyunca özel olarak gelen markette, nadir skinleri almak için bFrosted supply binlerden ve düşmanlardan elmasları toplayın.!

FROST GRENADE ( DONDURUCU BOMBA )

Patladığında düşmanlara hasar veren ve onları yavaşlatan, fırlatılabilir yeni bir eşya olan Kar Bombası oyuna eklendi. Bomba kesinlikle dondurmuyor sadece yüksel ölçüde bir yavaşlatma sağlıyor.
Bombanın alanı gayet geniş ve düşmanlarınızın kaçmakta çok zorlanacağı bir range ‘i var. Aktif şekilde çok fazla kullanılacak bir item olmuş.

Yeni Savaş Bileti

BP Değişimi:

Cold Snap’in lansmanından önce Prime Time Premium veya Premium Plus Battle Pass satın alan oyunculara aşağıdaki ödülleri verilecek;

  • 50 Syndicate Gold
  • 1 Syndicate Paketi

Bu ödüller, Cold Snap’in piyasaya sürülmesinden sonra sağlanacak ve oyun içi posta kutusu aracılığıyla gönderilecek, bu yüzden tetikte olun!
Ayrıca, sezonun başlangıcından itibaren, Cold Snap Premium veya Premium Plus Battle Pass’ın tamamlanmasıyla birlikte 800 Syndicate Gold sağlanacaktır.

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

  • Optimize edilmiş Wraith’in temel görselleri
  • Oyuncuların Peacekeeper için otomatik cephane alma ayarlarını yapamama sorunu düzeltildi
  • Düzenlenmiş birkaç çoğaltıcı yumurtlama konumu
  • Oyuncuların arazide sıkışıp kaldığı veya engellendiği dünya kenarlarında birkaç nokta düzeltildi.
  • Mirage oyuncularının, nihai yeteneklerini etkinleştirdikten sonra bir silahı çıkarırken gecikme yaşamasına neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Oyundan ayrılırsa Fade’in nihai yeteneğinin yavaşlama etkisi düzeltildi
  • Atlama pedini kullanırken Oktanların Yanlış VO belirtmeleri düzeltildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın