Apex Legends Mobile Bu Gün Yayınlandı!

Anasayfa » Haberler » Apex Legends Mobile Bu Gün Yayınlandı!
 Duyurular

Merhaba! Apex Legends Mobile, mobil oyuncular için Android platformunda erken erişim olarak bu gün “17 Mayıs” Google Play Store’da yayınlandı!

Kullanıcıların, oyunu edinebilmesi için tek yapması gereken, Play Store’da Apex Legends Mobile sayfasından önce ön kayıt olmak ve sonrasında kendisi için oyun erişilebilir ise eğer indirmek “genelde erken erişim ön kayıtlarında, erişilebilir olduğu zaman bildirim geliyor”.

Bir önceki haberde, Apex Legends Mobile’a özel gelen yeni karakteri “Fade” tanıtmıştık.

Yazıyı kaçıranlar, buradan ulaşabilir;

Apex Mobile Güncellemesi Hakkında Her şey!

Yeni gelen özellikler, düzenlemeler ve özellikler ile oyunu Android platformunda edinmek isteyenler buraya tıkayarak Play Store sayfasına erişebilir. İOS kullanıcıları ise ne yazık ki bir süre daha bekleyecek. Fakat onlar içinde bir seçeneğimiz var, EA ios oyuncuları için gelişmelerden haberdar edebilmek için ön kayıt formu sunuyor. Dileyenler buradan IOS ön kayıt formuna erişebilir.

Bunun yanı sıra bazı kişilerin beklentisi olabilir diye ufak bir açıklama getireyim, EA-Respawn, Apex Legends Mobile için emulator engeli getirdi. Bunu daha önce Beta da da test etmişti, muhtemelen bu engel için yapay zekayı daha da derinleştirdiler “Güncelleme ile”. Kabaca, aşağıdaki görselden de anlayabileceğiniz üzre, apex legends emulator’de oynanamayacak.

“Oynamayı başaranlar olacaktır, tespit edilenler de banlanıyor..”

Bu arada, GGTurkey’in Mobil uygulamasını edinerek, güncel haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. GGTurkey Mobil uygulamasını IOS için Buradan, ANDROID için buradan edinebilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın