Gg Turkey, Bir topluluk platformudur. Kâr amacı gütmeyen bir ekip tarafından oluşturulan bu platform, temelinde Apex Legends oynayan türk oyunculara hizmet amacıyla inşa edilmiştir.

© Copyright Ggturkey

Katıl, Rekabet Et, Yüksel ! Gg Turkey

Apex Legends mobil sürümü yıl sonunda geliyor

Sürpriz çıkışı ile Battle Royale türüne büyük bir soluk getiren Apex Legends mobil sürümü ile ilgili nihayet resmi bir açıklama geldi. Çıktığı dönem yakalamış olduğu popülerliğin gerisine düşse de hala en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan Apex Legends’ın mobil sürümü hem iOS hem de Android platformu için bu yıl sonunda çıkacak.

Apex Legends mobil sürümü yıl sonunda geliyor

Apex Legends mobil sürümü ile ilgili bu açıklama EA Games CEO’su Andrew Wilson’dan geldi. Online olarak katıldığı yatırımcı toplantısında konuşan Andrew Wilson, Apex Legends’ın yıl sonunda iOS ve Android platformlarına geleceğini doğruladı. Çıkış dönemi dışında oyunun mobil sürümünün ne gibi özelliklere sahip olacağı ise açıklanmadı.

Apex Legends’ın mobil sürümü ile ilgili son olarak geçtiğimiz yaz bir açıklama yapılmış ve oyunun 2021 finansal yılı içerisinde çıkacağı rapor edilmişti. Aradan geçen neredeyse bir yılın ardından kesin tarih verilmese de oyunun çıkış dönemi açıklanmış oldu. Diğer taraftan Apex legends’ın son olarak Nintendo Switch duyurusu ile karşılaşmıştık. Oyunun Switch sürümü mobil versiyonundan önce, sonbahar aylarında karşımıza çıkacak.

 

Kaynak : https://www.merlininkazani.com

Merhabalar, Ben Buğra Gören, şu anda GGTurkey platformunda Editör olarak yer aldığımı söyleyebilirim. Detaylı biyografi bilgimi yakında sizler için güncelleyeceğim.

[email protected]

Yorum Ekle