Apex Legends Market etkinliği ne zaman? Market kostümleri resmi olarak yayımlandı!

Anasayfa » Haberler » Apex Legends Market etkinliği ne zaman? Market kostümleri resmi olarak yayımlandı!
 Duyurular

Apex Legends, yakında oyuna gelecek olan sokak giyim markası Market ile crossover’larına gelen bir avuç deriyi ortaya çıkardı.

Son birkaç yılda, Battle Royal oyunları, Öncülük yapmak söz konusu olduğunda kendisini kanıtladı. Epic Games’in Fortnite’ı, oyun içi konserlerden yeni görünümlere ve daha fazlasına kadar her şeye öncülük etti.

Respawn, eskiden Chinatown Market olarak bilinen LA merkezli moda şirketi ile bir sonraki geçiş planlarında bu kalıbı kırmak istiyordu. Ancak şirket , adını değiştirdikten sonra Asya-Amerikan topluluğundan gelen geri bildirimlere yanıt verdi ve yeniden markalaştı. Ve Apex Crossover tekrar yoluna girdi.

Apex Legends Market başlangıç ​​tarihi

Market etkinliği 9 Kasım’da Apex Legends’a geliyor ve 23 Kasım’a kadar sürecek.

İlk olarak 30 Mart 2021’de piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak bu tarih çoktan geçti. Respawn o zamandan beri rotasını değiştirdi ve sonunda crossover’ı Apex’e getiriyor.

Respawn, geçmişte FaZe Clan ve NBA 2K ile çalışmış olan kostüm markasıyla, oyuncuların benzersiz Apex kaplamalarına sahip olması için her şeyi yapıyor.

Apex Legends MARKET görünümleri

Market crossover ilk kez 2021 yılının Mart ayında duyurulduğunda daha önce toplamda dört kostüm sızdırılmıştı ve şimdi marka değişikliğinden sonra değişen tasarımlarla piyasaya sürülecek: Bloodhound, Lifeline, Wraith ve Mirage.

Kasım ayının başlarında Gibraltar için yeni kostüm de ortaya çıktı. “Booming System” Gibby, R99 için uyumlu bir mor “Beat Dropper” kostümüyle birlikte geliyor.

Gibraltar: Booming System

Bloodhunt

Wraith: Ringside

Lifeline

Mirage: Night Crawler

Mart ayındaki dört kostüm, yeni Market logosunu ve adını toparlamak için ufaktan yeniden tasarlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın