Apex Legends “LEGACY” Yama Notları

Anasayfa » Haberler » Apex Legends “LEGACY” Yama Notları
 Duyurular
ARENALAR:

Oyunlar yeni bir kalıcı modun tanıtımıyla yeraltına giriyor: Arenalar. Apex Games’in ışıltısı ve ihtişamıyla tamamen yeniden bir araya getirilen ve onlardan bağımsız eski Apex Predator Ash, rekabeti köklerine geri götürüyor.

Kurallar basit: 3’e 3. Turu kazanmak için düşmanlarınızı ortadan kaldırın. Kaçacak, gizlenecek yer yok. Kazan yada öl.

Arenalar, yakın mesafeli çatışmalar için özel olarak hazırlanmış yeni iki özel haritaya sahiptir (gelecekte daha fazlası eklenecektir). Takımlar her tura silah, teçhizat ve yetenekler edinebilecekleri ve stratejileri değiştikçe yüklerini ayarlayabilecekleri bir doğma odasında başlar. En az iki puanlık bir farkla üç tur kazanan ilk takım galip olacaktır  – eğer dört-dört berabere kalırlarsa, O zaman Ash’in  en sevdiği bölüm olan Ani Ölüm’e katılma şerefine sahip olacaklar.

Arenalar hakkında daha fazla bilgi için, yeni moda tam kapsamlı bir dalış için web sitemizin haberler kısmına bakabilirsiniz.

 

PARTY CRASHER

Kısa versiyon, Mirage yolculuğu bir gezintiye çıkardı ve planlandığı gibi gitmedi.

Party Crasher , becerilerinizi sergileyebileceğiniz iki heyecan verici özel arenadan biridir. Bu arena, oyuncuların çökmüş Mirage Voyage’a veya şehir merkezini oluşturan zengin iki katlı binalara katılmayı seçebilecekleri lüks bir plazada geçiyor. Bu harita, hem yakın hem de uzun mesafe olmak üzere çeşitli etkileşim mesafelerine ev sahipliği yaptığından, tedbirli olun.

 

PHEASE RUNNER

Olympus’taki Phase Runner benzersizdi, ancak türünün ilk örneği değildi.

Phase Runner , özel arenaların ikincisi ve en büyüğüdür. Bu haritada Olympus’daki gibi bir portal mevcut bu portalı kullanarak arenada düşmanlara dahada yaklaşabilirsiniz ama dikkatli olun sizi orda beklemesinler 🙂 Worlds Edge’den alışık olduğumuz bir mimari yapısı şahsen benim çok hoşuma gitti oynamaktan en zevk alacağım harita olabilir.

İki yeni haritaya ek olarak, üç BR haritasıda 2 haftada bir rotasyona katılacak ve size arenalar için toplam beş harita verecek ilk başlangıçta Kings Canyon’dan Artillery daha sonra Worlds Edge’den Thermal Station

ve sonra ise Olympus’dan Golden Gardens sizlerle olacak.

 

Yeni Legend:Valkyrie

Apex Predator Viper’ın kızı Kairi Imahara, babasının Northstar Titan’ın ölümünden yıllar sonra kalıntılarını kurtardı. Rampart’ın yardımıyla, ailesinin mirasını onurlandıran şık ve yeni bir jetpack’e dönüştürdü. Şimdi Oyunlara VALKYRIE adıyla girdi .

Pasif: VTOL Jetleri

Jetpack’inizi yeniden konumlandırmak veya yüksek yerlere ulaşmak için kullanın. Sınırlı yakıtınız var ve uçarken silah kullanamazsınız.

Taktik: Füze Sürüsü

Düşmana hasar veren ve yönünü şaşırtan bir mini roket sürüsü ateşleyin.

Ultimate: Skyward dalışı

Harita üzerinde uzun bir mesafeyi yeniden konumlandırmak için gökyüzüne çıkın. Takım arkadaşlarınız katılabilir.

Sınıf: Recon

Tarama Anket İşaretleri, bir sonraki dairenin konumunu ortaya çıkarır.

BOCEK BOW:

Yeni Bocek ( Bowçek diye telaffuz edilir ) Bocek, yetenekli ve kendine güvenen bir eli ödüllendiren hassas bir nişancı silahıdır. yayı atmak için  basılı tutun, yayı kısa bir süre içinde çekecek ve maksimum güç ile optimum hasar ve atış hızı sağlayacak şekilde atış yapacaktır. Maksimum güce ulaştığında Bocek’i defalarca  ateşlemek en iyi kalıcı hasarı sağlar.

Bocek, bu silaha özgü yeni bir cephane türü olan Okları kullanır. Oklar savaş alanında daha nadirdir, ancak ateşlenen oklar yüzeylere yapışacak ve oyuncuların geri alıp tekrar kullanması için haritada kalacaktır. 1x ile 3x arasında bulunan tüm nişangahlar takılabilir.. Bocek ayrıca oyuna giren iki yeni hop-up, Shatter Caps ve Deadeye’s Tempo ile daha da değiştirilebilir; Hatta her iki hop-up’ı aynı anda donatabilir!

 

OLYMPUS – KAYIP FİLO GÜNCELLEMESİ:

Gizemli gemilerden oluşan bir filo, Olympus’a doğru yola çıktı ve onlarla birlikte, yüzeyde kök salmaya başlayan başka bir dünyaya ait, asalak bir bitki getirdi. Öncü gemi Icarus, şehre yanaştı ve manzarayı temelli değiştirdi. Ölü geminin içinde savaşın, gizemli bir anahtar kartı için cesetleri arayın ve ayakta kalan son takım olarak ordan çıkın 🙂

Herkesin en son harita güncellemesini görmesini sağlamak için Olympus, yeni sezonun ilk haftasında dönüşümlü olarak tek harita olacak.(Worlds Edge split 1 de olacağı için onuda rankta oynayabileceksiniz)

 

Başlangıç Kiti Ve Ganimet Değişiklikleri:

 • Oyuncular artık oyuna başlarken 1. seviye kalkan, kask, knockshield, iki  şırınga ve iki shield cell ile başlayacak
 • Seviye 1 kaskları ve Knock shieldlar yerden kaldırıldı
 • Ganimet havuzundan(yerden) 1. seviye beyaz zırh bulma olasılığı önemli ölçüde azaltıldı.
 • Bu eşyaların kaldırılması diğer eşyaları tetikledi bu yüzden silahlar,sağlık,cephane gibi itemler daha sık görünecek

Geliştirici notu
Bir süreliğine ganimet oyununu iyileştirmek için bir çatlak atmak istedik, tasarım hedeflerimiz ganimet toplamayı oyun için daha etkili hissettirmek ve genel olarak ganimetimizi biraz azaltmaktı, çünkü biz ‘ her zaman havuza yeni öğeler ekliyoruz. En son çıkardığımız war games, ileriye doğru ilerlemek istediğimiz bazı değişiklikleri sahada test etmemize yardımcı oldu: belirli ganimet parçaları ve özellikle düşük seviyeli ganimet türleri bitiyor.

Seviye 1 Kaskları ve Devirme Kalkanları’nı yer ganimetlerinden kaldırıyoruz çünkü bunlar sahip olduğumuz en az heyecan verici, en az anlamlı ekipman alıcıları gibi görünüyordu. Güçleri pratikte görünmezdi, bu nedenle, örneğin bir Sırt Çantası gibi şeylerin  ekstra yuvalarını almak ÇOK boş hissettiriyordu!

Seviye 1 EVO Kalkanları, başlangıç ​​kitinize eklemenin yanı sıra yağma havuzunda tutuyoruz (daha düşük bir ortaya çıkma şansı olsa da) çünkü bunların etrafa serpiştirilmesi “kalkan değiştirme” shenanigans için hala önemlidir.

Son olarak, oyunun başından itibaren bu teçhizat parçalarının verilmesi, aynı zamanda “sıcak düşüş” durumunu iyileştirmeyi de amaçlamaktadır. Özelllikle çok aksiyonlu bölgelerde bu üstünlüğü sadece silah için bırakmak istiyoruz kalkanı olanın kalkanı olmayana üstünlüğü oyunu bir kumara çevirmişti.

Gelecekte daha fazla ganimet değişikliği için tetikte olun! Bu devam eden bir proje olacak.

İFADELER:

Adı Emotes ! Bütün efsaneler için mevcut herkes lansmanda açılan bir ifadeye sahip olacak  kutulardan ya da craft metallerinizlede diğer emote’lere sahip olabilirsiniz. Çoook tatlılar Lobanınkine Bayıldım!

Oyuncuların bu özelliği kötüye kullanacağından anti peek özelliğini geliştirdik bu sayede bu özellik kötüye kullanılamayacak. Bu arada bu özelliği devre dışı bırakmanın bir yolu yoktur 🙂

 

Legends Güncellemeleri:

Düşük Profil Legendları:

Düşük profil kaldırıldı! Bu özellik Wraith,Lifeline ve Wattson’dan kaldırıldı.

Geliştirici Notu

Wraith’in hitbox’ları ile yaptığımız başarılı deneyimin ardından, artık kitlerinde ve hitbox’larında yapılan değişikliklerle daha küçük ve daha büyük Legends arasındaki denge sorunlarını çözebileceğimize eminiz. Nihayet Düşük Profil için dodo’nun yoluna gitme zamanı. (Üzgünüm dodos.)

 

LIFELINE:

 • Pasif Yeteneği: Artık kalkan açmıyor ve artık aynı anda iki oyuncuyu canlandırabilir. Takım arkadaşınızın kendilerini Knockshield ile savunmasına izin vermek için aktif canlandırmaları iptal edebilir.(Canlanma esnasında Knochshield kullanılamaz)
 • Tactical Yeteneği: İyileşme hızı saniyede 5 hp’den saniyede 8 hp’ye yükseltildi. İyileşme başlamadan önce yerleştirilme süresi kabaca% 33 azaldı.
 • Ultisi: Cooldown 6 dakikadan 5 dakikaya düşürüldü. Artık paket geldiğinde ekibinizin mevcut donanımına bağlı olarak üç kategoride (mümkünse) bir yükseltmeyi garanti ediyor: Vücut Kalkanı, Diğer Ekipmanlar (Kask, Sırt Çantası ve Knockshield) ve Silah Eklentisi.

Geliştirici Notu

Lifeline’ın kiti özellikle sağlıklı bir yerde değildi. Pasif kalkanı hayal kırıklığı yaratacak kadar güçlüydü, Taktiksel ve Üstünlüğü ise gittikçe daha da eskimiş görünüyordu. Bu değişiklikler, tüm yetenekleri arasındaki bu büyük güç farkını yeniden dağıtmayı, DOC ve Bakım Paketini daha güçlü ve etkili hale getirirken, son derece ikili ve durumsal Combat Revive’ı kurcalamayı amaçlıyor.

 

OCTANE:

 • Stim: Stim’ler arasındaki bekleme süresi 4 saniyeden 1 saniyeye düşürüldü. Sağlık maliyeti 12hp’den 20hp’ye çıkarıldı.
 • Havadayken ve düşük Fırlatma Pedi yörüngesinden ateş ederken mermi yayılması artırıldı.

Geliştirici Notu

Octane, son değişikliklerden sonra gerçekten iyi performans göstermeye devam ediyor. iyi mi? Zıplama Pedinin frekansını hala seviyoruz, ancak Stim’i kullanarak Octane’ı her zaman nerflemek  yerine doğru zamanda yapmayı düşündüğümüz bir şey yapmak istiyoruz.

 

LOBA:

 • Disk: Artık bileziğe nişan alırken ve bilezik havadayken tam hızda koşabilir ve kayabilir. Loba artık yer değiştirdikten sonra yavaşlamayacak.
 • Bilezik fırlatmalarının başarısız olmasına neden olan birçok hata düzeltildi.
 • Black Market Bekleme süresi 90s’den 120’ye çıkarıldı.

HORIZON:

 • Tactical Yeteneği: Kaldırma hızı% 30 azaltıldı. Yeteneğin üstünde havada durma 3 saniye ile sınırlandırıldı. Bekleme süresi 15 saniyeden 20 saniyeye çıkarıldı.
 • Horizonun yetenekleri artık Wattson pilonları tarafından yok edilecek.

Geliştirici Notu

Horizon güçlü ve popüler, ancak bu değişiklikleri yapmamızın nedeni bu değil. Apex Legends’daki hataların cezalandırılması gerektiğine inanıyoruz ve Horizon tüm kötü senaryolardan kendini kurtarması  doğru değildi. Bu değişikliklerin iki amacı vardı: 1) Düşmanların Horizon’u yerçekimi asansöründe otururken vurmasını çok kolay olması  ve 2) yerçekimini  bir keskin nişancı kulesi gibi kullanmak.

 

FUSE:

 • Tactical yeteneği artık 2 adet oldu fuse revenant gibi 2 yük fırlatabilecek ve bekleme süresi 25 den 20 ye düşürüldü.

Geliştirici Notu

Daha fazla buff geliyor, ancak sizi yetenekleriyle öldüren Efsane olmaması için onu nasıl güçlendirdiğimize çok dikkat etmek istiyoruz.

 

BANGALORE:

 • Bangaloreun dumanları kalınlaştı.

Geliştirici Notu

Son yamada, Bangalore’un duman partiküllerini optimize ettik ve yanlışlıkla incelttik. Bu, optimizasyonları korurken onu orijinal görsellere geri döndürmeyi amaçlamaktadır.

 

BLOODHUND:

 • Eye of the Allfather’dan artık asist almıyor .

Geliştirici Notu

Bloodhound’un taraması güçlü, ancak özellikle bu değişikliğin amacı, asistleri ve bunların Dereceli Puanlar üzerindeki etkilerini yeniden gözden geçirmekti. Sonar taramalarında yeterince içsel değer vardı ve diğer zarar vermeyen yetenekler için asistleri kredilendirmeyi düşünmek kaygan bir eğimdi. Kripto bir istisna olarak kalacak. Crypto’nun drone taraması aktif doğası, Bloodhound ile pasif seçenek önemli ölçüde farklıdır. Bu, Bloodhound oyuncularını, Crypto’nun yapması gerektiği gibi bir kavgaya girişmeden hızlı bir yardım almaya çalışabilecekleri durumları ortadan kaldırmak için taramadan aldıkları bilgilere göre hareket etmeye teşvik etmeli.

 

CRYPTO:

 • Crypto’nun dronu artık bakım paketlerini tarayabilir ve açabilir.
 • Artık kullanımda olan respawn beacon kullanımdan çalınamayacak.

 

SİLAH GÜNCELLEMELERİ:

NİŞANCI SİLAH KATEGORİSİ:

Geliştirici Notu:

G7 Scout ve 30-30 şu anda Saldırı Tüfeği silahları kategorisindedir, ancak atış stilleri ve bazı kullanım değerleri nedeniyle bu kategoride biraz tuhaftırlar. Benzer şekilde, Triple Take, Sniper kategorisinde biraz uygunsuz hissetti.

Bocek yayının tanıtımıyla birlikte, G7, 30-30, Triple Take ve Bocek’i içerecek yeni bir silah kategorisi olan Marksman Weapons’ı tanıtmanın iyi bir zaman olduğunu hissettik. Bu kategorideki silahlar, orta-uzun menzile kadar en etkili olan hassas silahlardır ve Saldırı Tüfeği ve Keskin Nişancıların aralarında olan türleridir. Bu, bu silahların ayarlarını sınıf için daha tutarlı bir değere taşımaya başlamamıza ve Assault Riffle’lerin ve Keskin Nişancıların ayarlarını daha az aykırı değerle daha tutarlı hale getirmemize olanak tanır.

Başlangıç ​​olarak, nişancı silahları için nişan alırken hareket hızını artırıyoruz; Keskin nişancı hızındaydılar ve şimdi keskin nişancı ile AR hızları arasında olacaklar. Ek olarak, hipfire yayılma miktarlarında bazı hedefli normalizasyonlar yaptık.

 

DROP ROTASYONU:

Bu sezon  Peacekeeper ile Triple Take yer değiştiriyor herhangi bir yan etki veya beklenmeyen bir sonuçta bu istatistikler güncellenecek.

Sandık Silah Düşürme Oranları:
Shotgun’ı bir nişancı silahıyla değiştirdiğimiz için, artık sandık silahlarının düşme oranlarını yeniden dengelemek için iyi bir zamandı. Kraber, gücünü daha iyi korumak için oyunun erken safhalarında daha az ve oyunun ortasında daha sık ortaya çıkacaktır. Triple Take, en yaygın erken oyun sandık silahı olacak ve Prowler, oyunun sonlarında en göze çarpan sandık silahı olacak.

 

ALTIN SİLAHLAR:

 • Eklendi: Wingman, Bocek, R99, Hemlock ve Sentinel
 • Kaldırıldı: R301, 30-30 Repeater, Mozambique, Longbow DMR ve Spitfire
HOP UPS
 • Shatter Caps – Standart mod ve çoklu modu arasında geçiş yapmak için B ye basın. Çoklu modunda mermiler, ateşleme sırasında bir patlama düzenine bölünür. Bu hop up 30-30 Tekrarlayıcı ve Bocek ile donatılabilecek.
 • Deadeye’s Tempo – Mükemmel anda  ateş oranını artırır. Bu şu anda Sentinel ve Bocek’e bağlanabilir.
 • Yer açmak için Hammerpoint ve Skullpiercer hop up’ları şimdilik kaldırıyoruz.
SALDIRI TÜFEĞİ
 • Tüm saldırı tüfekleri için kafadan vuruş çarpanı 2.0’dan 1.75’e düşürüldü

Geliştirici Notu

Bu Hemlok için zaten geçerliydi, bu nedenle etkilenen silahlar R301, Flatline ve Havoc.

Peackeeper
 • Varsayılan olarak kapatılabilen Precision Choke ile birlikte gelir
 • Pelet hasarı 10’dan 9’a düşürüldü
 • Yeniden doldurma süresi 0,9 saniyeden 1,1 saniyeye çıkarıldı
 • Yeniden yükleme süreleri artırıldı (normal 2,45’ten 2,5’e, boş 3,35’ten 3,5’e)
 • Mermi yayılması genel olarak arttı ve şarj edildiğinde yayılma tüm şarj seviyeleri için arttı (0,65 / 0,45 / 0,2’den 0,85 / 0,65 / 0,35’e)
 • ADS’den(sağ tıkla nişan alma) ayrıldıktan sonra hızla şarjını kaybeder

Geliştirici Notu

Peacekeeper sandıktan çıktığı için, istatistiklerin çoğunu önceki değerlerine göre geri getiriyoruz. Ayrıca, Precision Choke artık her zaman mevcut olduğu için hasar potansiyelini azaltıyor ve etkili menzili biraz getiriyor.

Triple Take
 • Bir sandık silahı olarak, bir 9 cephane şarjörü ve 63 yedek cephane ile gelecek.
 • Ateş oranı 1.2’den 1.3’e yükseltildi
 • Tam şarj olma süresi 1,1 saniyeden 1 saniyeye düşürüldü
 • ADS’den ayrıldıktan sonra kısa bir süre şarjı korur
 • Nişan alma sırasındaki hareket hızı, diğer nişancı silahlarıyla eşdeğer şekilde artırıldı – keskin nişancılardan daha hızlı, AR’lerden daha yavaş
 • Havadayken ve hedefleri hedef alırken yayılma miktarı arttı.
Havoc
 •  İlk sıkıldığında olan geri tepmesi arttı.

Geliştirici Notu 

Bu, azaltılmış kafadan vuruş çarpanını telafi etmeye yardımcı olmalı ve orta menzilli dövüşlerde biraz daha kullanışlı hale getirmelidir.

SPİTFİRE
 • İlk sıkıldığında olan geri tepme arttı.

Geliştirici Notu
Spitfire şu anda çok güçlü ve düşük geri tepme ile iyi hasar çıkışı sağlıyor. Modelin başlarında kontrol etmeyi biraz zorlaştırmak, rakiplerin buna karşı savaşması için daha fazla zaman vermelidir. Bununla birlikte, Spitfire çok güçlü kalırsa daha fazla değişiklik yapmaya hazırız.

30-30 Repeater
 • Bacak hasarı çarpanı 0,75’ten 0,85’e yükseltildi
 • Nişan alma sırasındaki hareket hızı, diğer nişancı silahlarıyla eşleşecek şekilde artırıldı – keskin nişancılardan daha hızlı, AR’lerden(Assault Riffle) daha yavaş

Geliştirici Notu

30-30, biraz sevgi kullanabilir, bu yüzden yaptığı bacak hasarının miktarını gündeme getiriyoruz. Bu, yüksek  durum hasar potansiyelini artırmada onu biraz daha tutarlı hale getirmeli.

G7 Scout
 • Nişan alma sırasındaki hareket hızı, diğer nişancı silahlarıyla eşleşecek şekilde artırıldı – keskin nişancılardan daha hızlı, AR’lerden daha yavaş
 • Diğer nişancı silahlarıyla daha uyumlu olacak şekilde artırılmış atış yayılma boyutu (azaltılmış doğruluk)

Geliştirici Notu

30-30 Repeater ve Bocek Compound Bow, temel nişancı silah değerlerinden daha isabetli bir atışa sahiptir, bu nedenle G7 Scout, atışıda’da bu diğer silahlardan daha az isabetli olacaktır.

Longbow
 • Headshot çarpanı 2.0’dan 2.15’e yükseltildi
Wingman
 • Headshot çarpanı 2.0’dan 2.15’e yükseltildi

Geliştirici Notu

Daha önce Skullpiercer ganimet havuzundan çıktığında yaptığımız gibi, Longbow ve Wingman’a telafi edici bir güçlendirme veriyoruz.

MOZAMBIQUE

 • Şarjör kapasitesi 4’ten 6’ya çıkarıldı
 • Alttaki 2 palet atış esnasında içe doğru hareket ettirildi.(saçma yayılması azaltıldı)

Geliştirici Notu 

Bu, temel güç seviyesini ortaya çıkarır, böylece maçın başlarında “yalnızca” bir Mozambik bulmak size daha fazla dövüş şansı verir ve Hammerpoints’in kaldırılmasını telafi eder.

P2020
 • Mermi hasarı 15’ten 18’e çıkarıldı
 • Ateş oranı 8,5’ten 6,25’e düşürüldü

Geliştirici Notu

Mozambik’e benzer şekilde, P2020’nin temel güç seviyesini biraz yükseltmek istiyoruz. Çoğu oyuncu hızlı atış hızından yararlanamadı, bu nedenle hasarı artırırken bunu düşürmek, oyuncuların P2020 ile daha erken dövüşler kazanmalarına yardımcı olacaktır.

ARC STAR
 • Başlangıçtaki çubuktan nişan alma ve hareket azaltıldı

Geliştirici Notu

Birini yapıştırmak, çıkarması zor olan nadir bir olay olduğunu düşünürsek, ödüllendirici hissetmelidir. Takılıp kalmanın kişisel bir ölüm cezası olması gerektiği tartışılabilirken, takip patlamasından en azından takım arkadaşlarının koruyamamak, koordineli bir ekibe karşı koymayı zorlaştırır. Bu değişiklik, güzel bir sopaya vurmanın memnuniyetini ortadan kaldırmadan bunu hafifletmeye yardımcı olacaktır.

 

Yaşam İyileştirmeleri:
 • Rozetler artık kategorilere göre sıralanmıştır ve “tümü” veya “yalnızca kilidi açık” olarak filtrelenebilir.

 • Oyuncular artık ölüm kutularını yağmaladığında takımdaki herkes için sağlık çubuklarını görebilir.

 • Artık Görevler, Görevler menüsüne gidip bir meydan okumaya sağ tıklanarak “favorilere eklenebilir”. Bu Görev daha sonra lobide ve maçın harita ekranında görünecek yeni bir sık ​​kullanılanlar sekmesine eklenecektir.

 • Oyun içindeyken F2’ye basmak ve basılı tutmak, karakteriniz için yetenek açıklama sayfasını getirecektir. Bu sadece PC’de mevcuttur.
 • Oyuncular artık envanterlerine girerek ve bir ekipman parçasına ping atarak daha iyi ekipman talep edebilirler.
 • Günün ilk Mücadelesi Yeniden Oynatmanız artık ücretsiz.
 • Görevleri yeniden düzenlemek: BR odaklı veya Arena odaklı görevler arasından seçim yapmanıza olanak tanır.
 • Holo Spreyler, Alıntılar ve İfadeler favorilere eklenebilir. Oyuncudan rastgele bir ifade yapması istendiğinde bunlar kullanılacaktır.
 • Kulüp Davetleri v2: Artık kulüp arkadaşlarınıza Kulüp sekmesi aracılığıyla bir parti daveti gönderdiğinizde oynamak istediklerinizi ekleyebilirsiniz. Üye listesinden bir defada davet göndermek istediğiniz kadar kulüp arkadaşı seçin.
 • Dereceli: Sunucu hataları nedeniyle terk cezasının hatalı bir şekilde uygulanmasına neden olan uç durumları düzeltildi.
 • Uçuş yolu ayarlamaları: Haritanın artık içine doğru güzergah olacak haritanın sağında düz bir hatta olmayacak. Bu ekran görüntüleri, Kings Canyon’daki olası uçuş yollarının öncesi / sonrası karşılaştırmasını gösterir.

 

ALAN GÜNCELLEMESİ:

Ring 4 kapanmadan önceki süresi artık 1:45 saniyeye azaldı. Kapanma hızı ise 40 saniyeye yükseldi. Ring 5’in kapanma hızı 40 saniyeye yükseldi. Ring 6’nın kapanmadan önceki süresi 1 dakikaya düştü. Kapanma süresi ise 2 dakikaya yükseldi.

 

HATA DÜZELTMELERİ:

Bloodhound

 • Taktiksel Arayüzün Bloodhound’s Ultimate modundayken görünmemesi sorunu giderildi.

Pathfiner

 • Gaz Tuzakları ve Zıplama Pedleri artık bir zipline’ın yanına yerleştirildiğinde gökyüzünde süzülmeyecek.

Wraith

 • Hafif duvar darbeleri artık yanlışlıkla Wraith’in taktiklerini iptal etmiyor.

Mirage

 • Tuzaklar artık bir tık termit hasarından sonra ölmeyecek.

Octane

 • Tüzükler:(ordinances: tam çevirisini bulamadım) artık Sıçrama Pedlerinden sektirildiğinde takılıp kaybolmayacak.
 • Ölüm Totemleri artık altına bir Atlama Pedi yerleştirildiğinde sekmeyecek.
 • Oyuncular artık Dövüş Gecesi halkasına bir Atlama Pedi aracılığıyla girerken vurulduklarında silah çekilmeyecek.
 • Octane’s Helicopter ifadesi güncellendi, söz konusu helikopter hareketini yapmak için kullandığı bacağını doğru şekilde kaldıracak.

Wattson

 • Watson’ın çitlerinin belirli durumlarda görünmemesi için “Uzat” komut isteminin düzeltilmesi düzeltildi.
 • Haute Drop görünümü artık Sentinel’i yeniden yüklerken görünümü engellemeyecek.

Loba

 • Loba’nın Bileziğinin başarısız olduğu daha fazla alan düzeltildi.
 • Konsollardaki Red Handed görünümü artık düzgün bir şekilde çalışacak.

Rampart

 • Mobile Respawn Beacon artık Amped Cover ile doğru şekilde çarpışıyor.
 • Hasar görmüş bir Shiela’ya binmek artık alev etkisini silahınıza aktarmayacaktır.

Horizon

 • Oyuncular artık bir Yerçekimi Kaldırma ile dövüş gecesi ringine girdiklerinde vurulurlarsa silah çekilmeyecekler.
 • 1x sanal görüş artık belirli görünümleri kullanırken görünümü engellemeyecek.
 • Kötü bir nokta nedeniyle hemen ölürse, NEWT’nin iade edilmemesiyle ilgili bir sorun düzeltildi.

Fuse

 • 1x sanal görüş artık belirli görünümleri kullanırken görünümü engellemeyecek.

Flatline

 • Normal görüşün bir kısmı tüm silahın üzerinde gösterilme durumu düzeltildi.

Prowler

 • Supply Drop Prowler artık ateş modlarını değiştirebilir.

Sentinel

 • Araç ipuçları, hop up simgeleriyle çakışmayacak şekilde taşındı.
 • Sentinel’e geçerken ortaya çıkan grafik sorunu düzeltildi.

Ekstra

 • Gelişmiş görünüm seçeneklerinin gizlenmesiyle ilgili bir menü sorunu düzeltildi.
 • Anket işaretleri artık takım arkadaşları yeniden doğduğunda haritada görünecek.

(Tüm Bilgiler Ea’nın resmi sitesinden alınmıştır. Herhangi bir 3. parti siteden veya kaynaktan bilgi alınmamıştır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın