Apex Legends “LEGACY” Tanıtım Fragmanı Çıktı!

Anasayfa » Haberler » Apex Legends “LEGACY” Tanıtım Fragmanı Çıktı!
 Duyurular

Apex’in merakla beklenen “LEGACY” fragmanı çıktı!

 

Respawn bu zamana kadar çıkan en büyük sezon olduğundan bahsediyordu ve gerçektende dedikleri kadar oldu.

Tanıtım, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en mükemmel,en aksiyonlu tanıtım oldu. Her legendı ayrı ayrı değerlendirmeleride

mainler için çok güzel düşünülmüş ince bir detay oldu.

 

 

Öncelikle burda Valk’ın arenaya girişini görüyoruz. Burası var olan herhangi bir map değil gelmesi beklenen Arena modunun bu şekilde olacağı söyleniyor

belki daha farklı konseptlerde vardır görmedik ama öyleyse buda onlardan biri ve bence gayet şık duruyor özellikle mimarisi 3 haritadanda esinlenmiş

Worlds Edge’in karlı atmosferi Kings Canyon’un taşları ve Olympusun portalı gibi değişik modellemeleri mevcut gayet başarılı gözüküyor.

 

 

 

Arenanın ardından muazzam bir savaş izliyoruz her legendın kıyasıya kapıştığı ve sezon 1 in açılış sinematiğinde wraithin mirage’a olan göndermesi aşırı hoştu

biliyorsunuz o trailer’da mirage caustic tarafından ölüm döşeğine geliyordu Wraith’in girişiyle Mirage! Yine mi? demesi gerçekten harikaydı.

Ayrıca Olympusunda karanlık bir yanı olduğunu gördük bir istila olduğunu söylediler ama tam anlaşılmadı haritaya ne olduğu bu yüzden gameplay fragmanını beklemek çok

daha doğru olur net birşey söylemek için ama yeni kaos atmosferi çok hoş olmuş şahsen Olympusun renkli poliyana havası iyice baymıştı.

 

 

 

 

 

Bu kusursuz savaşın ardından Ash’i görüyoruz ve kendisinin arena easter egg’indende anladığımız gibi arenayı yöneten kişi olduğunu biliyoruz.

Ash’in bu kısımda çok büyük bir görevi olduğunu söyleyebilirim çünkü sezon 5’ten beri karşımıza çıkan bir legend onu 10. sezon legendı olabileceğini düşünüyorum.

 

Tam olarak amacını bilmiyor olsakda titanfall 2 de iyi biri olduğunu söyleyemeyiz bu yüzden revenant ve caustic gibi kötü legend kategorisinde olabileceğini düşünüyorum.

kendisi wraith gibi phease yapabilme özelliğine sahip tabiki geldiği zaman bu işlemi wraithe göre farklı yapacağı kesin ama şu aşamada bekleyip neler olacağını göreceğiz.

 

Fragmanın gerçekten muhteşem ötesi olduğunun tekrar altını çizmek istiyorum özellikle Valkryie oyuna çok ses getirecek bir legenda benziyor.

Şimdiden yeni mainim hayırlı olsun diyerek yazımızın sonuna geliyorum 🙂

 

Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle…^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın