Apex Legends Gelişmeleri: Oyunun Geleceği ve Sezon 11 Söylentileri:

Anasayfa » Haberler » Apex Legends Gelişmeleri: Oyunun Geleceği ve Sezon 11 Söylentileri:
 Duyurular

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba!

Yama Notlarından bu yana özel sebeplerden dolayı siteye çok vakit harcayamadım. Bu yüzden kısa bir aradan yararlanarak hemen kendimi klavyede buldum 🙂

O zaman vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

Yeni Legend:

Yeni Legendımızın %99 ihtimalle kadın bir legend olacağı söyleniyor. Ayrıca veri madencilerinin bulduğu sızıntılar doğrultusunda yeni legendın “Ash” olma ihtimali yüksek onun dışında “maali” isimli bir legend daha bulundu ama dosyanın uzantısı dosyanın sahte yani yanıltıcı dosya olduğunun söylüyor. Tabi tanıtım olmadan net birşey söylemek mümkün değil ama bana sorarsanız Ash’in gelme vakti geldi..^^

Yeni Harita: 

KC,WE ve Olympus üçlemesi birer güncelleme aldı buda bir sonraki haritanın yeni harita olacağı anlamına geliyor. Dosyalarda isminin bulunduğunu söylemiyorum bile sezon 5 ten beri ismi bulunan bu arkadaşın sezon 7’de Olumpus yerinede gelinebileceği düşünülüyordu Sezon 5 geçeli 1 yılı aştı her haritanın yapımının 1.5 yıl sürdüğünü düşünsek yazılıma düşmeden önceki süreyi saymıyorum yani harita sezon 4 te bile yapılmaya başlanmış olabilir. Olympus ile hemen hemen yakın zaman diliminde yapılmaya başlansa tam sezon 11 e felan denk geliyor.

Kısacası yeni sezonumuzda yeni haritanın geleceği %99 ihtimal; her zamanki gibi %1 i Respawn’ın tuhaf kararları için ayırıyorum.

Yeni Haritamız Tropikal bir ada haritası olacak Kings Canyon’un aksine bol yeşillik ve hawai havası veren ağaçların bulunacağını düşünüyorum. Haritanın Orman yapısı ağırlıklı olacak haritanın hangi gezegende olacağı bilinmiyor ama konumunun Kings Canyon gibi Yırtıcı Hayvanlara müsait olacağı söyleniyor. Haritada Dev Örümceklerin olacağıda söylenenler arasında.

(Görsel Resmi Değildir!)

 

Tropikal Ada’ya Özel Legend Skinleri(Sezon 11 eventinde gelmesi bekleniliyor):

Yeni sezonda tabiki yepyeni kozmetiklerde beraberinde geliyor 🙂 Ada haritasına özel çıkacak etkinlikte legendların bikinili skinleride sızdırılanlar arasında tabiki resimlerde değişiklik olabilir ama sızan skinleride gösterelim istedik.

Yeni PVE Modları:

Respawn,bildiğiniz üzere bu sezon PVE hikayesi çıkarmadı. Bilmeyenler için sezon 5 ten beri oyunun genel hikayesini ilerleten Modlar ve Çizgi Romanlar mevcuttu. Respawn Çizgi Roman olayının çok tutulmadığını ve biraz basit kaldığını 4 sezon sonunda nihayet anladı bu yüzden bu sezon hikaye olayı olmadı Respawn Farklı yolların peşinde ve bazı sızdırılan görüntüler mevcut. Görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla tıpki etkinliklerle gelen oyun modu tarzında PVE modunu getirmeyi planlıyor aynı etkinlikte gelen modlar gibi süreli olacak ve tamamlayanlara etkinlikteki ağaç gibi puanla beraber kozmetik verecek. İlk PVE modunun Bloodund için geliyor.

28 Eylülde geliyor!

Yeni Arena Haritası: Encore 

Her sezon 1 Arena haritasının geleceği söylenmişti Yeni Arena Haritası Encore 27 Eylül Salı günü geliyor!

Yeni Etkinlik: Monsters (12 Ekimde Sizlerle!)

Apex Legends’ın bir sonraki en büyük kozmetik ödüllerini içeren Monsters Etkinliği 12 ekimde geliyor. Birbirinden fazla ve bol ödülün olacağı bu etkinlik Shadow Royale moduna kadar sürecek Etkinliğin başrol isimleri Revenant ve Bloodhund olacak.

Bunların dışında bannerlar ve birkaç kutu ödülü vs. Mevcut.

Loba Edition Sezon 11’de geliyor.

Gelecek:

Yeni Harita Teaserları 14 Ekimde Başlayacak.

Diğer Teaserlar: 18 Ekimde Başlayacak(Yeni legend ve sezonla ilgili şeyler(Fragmanlar dahil))

Shadow Royale 26 Ekimde Başlayacak.

 

Sezon 11 Normal şartlarda 2 Kasımda başlayacaktı ama bu hatalardan dolayı split 1 uzatıldı buda sezon 11’in çıkışını etkiler mi Split 2 çıkmadan bunu söyleyemiyorum ama sezon 11’in

2 kasım ya da 9 kasımda kesin olarak çıkması bekleniyor.

 

Bugünkü Yazımızın sonuna geliyoruz Taşınma olaylarım yüzünden yazıyı laptoptan yazmak zorunda kaldım bu yüzden eski editlerim kadar güzel olmamış olabilir onun kusuruna bakmayın lütfen. Önemli Bilgiler geldikçe yazmaya devam edeceğim.

Kendinize iyi bakın..^^

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Discord Sunucumuza Katıl

Arama yapmak için "Enter", çıkmak için "ESC" tuşun basın